Skok w bok

„Skok w bok” to określenie, którego używamy, by opisać sytuację, w której jakaś osoba będąca w związku lub innej bliższej relacji z innym człowiekiem, angażuje się w kontakty o bliskim charakterze z osobą spoza tego związku. Choć najczęściej o skoku w bok mówimy w zakresie relacji stałych, to niekiedy określenia tego używamy także w całkiem innych kontekstach, na przykład kiedy ktoś jest wierny jakiemuś hobby, ale postanowił spróbować czegoś innego.

Skokwbok69.com

Czym jest i dla kogo jest przeznaczona strona skokwbok69.pl?

Serwis Skokwbok69.pl to strona internetowa dla wszystkich, którzy szukają szalonego romansu. Kobiety i mężczyźni spotykają się tu, by nawiązać dyskretną znajomość z chęt

Przeczytaj więcej »
VictoriaMilan.com

Czym jest serwis VictoriaMilan.com?

Platforma VictoriaMilan.com to międzynarodowa strona internatowa dla wszystkich pełnoletnich użytkowników sieci, którzy pozostają w związkach, ale szukają pozamałżeńskiego romansu lub dyskre

Przeczytaj więcej »

Masz ochotę na skok w bok? Tu znajdziesz osoby chętne na przelotną relację

Można też chcieć zrobić skok w bok od swojej codzienności. W większości przypadków jednak mówiąc o skoku w bok, mamy na myśli kontakty seksualne i dopuszczenie się zdrady. Niekiedy skok w bok to coś więcej niż tylko jednorazowy seks. Niekiedy chodzić może także o dłuższą nawet znajomość, będącą jednak odskocznią od innego związku. Często jest to związane z poczuciem wypalenia w relacji, nudą czy pułapką rutyny. Wtedy mężczyzna lub kobieta ma ochotę zrobić „skok w bok”. Zwykle takie krótkotrwałe doświadczenie nie kończy się dłuższą znajomością. Znamienne jest, że sytuacja ta dotyczy przede wszystkim osób, które pozostają w związku, przy czym „ta trzecia” lub „ten trzeci” może być również związany lub może być singlem.

Jeśli i za Tobą od pewnego czasu krąży myśl o skoku w bok, masz ochotę wyzwolić się z rutyny, która Cię ogarnia, ale nie chcesz w tradycyjny sposób poszukiwać interesującej Cię osoby, możesz skorzystać ze stron internetowych, gdzie znajdziesz tysiące użytkowników chętnych na niezobowiązującą relację o charakterze seksualnym. Tego typu platform jest bardzo wiele, dzięki czemu znaleźć można taką, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Co istotne, poszukiwania na stronach dla dorosłych umożliwi Ci nawet znalezienie interesującej osoby w Twojej okolicy. Portale takie, jak choćby Skokwbok69.pl, Czasnaflirt.com czy Najlepszyflirt.com, wyposażone są w wyszukiwarki, pozwalające zawęzić kryteria poszukiwań do konkretnej lokalizacji. Dzięki temu Twoja seks-randka może czekać niedaleko Ciebie. Ale jeśli obawiasz się, że niechcący padnie na Twoją sąsiadkę, a zależy Ci na dyskrecji i wolisz kontakty w dalszej odległości od swojego miejsca zamieszkania, możesz poszukiwać osoby w zupełnie innym, dowolnie wybranym przez Ciebie mieście.

Dla kogo są portale randkowe, umożliwiające skok w bok i jak się zarejestrować?

Z serwisów internetowych, takich jak te wymienione powyżej, skorzystać może każdy dorosły użytkownik sieci. Skupiają one osoby zainteresowane niezobowiązującymi spotkaniami na seks, przelotnym flirtem, a nawet dłuższą znajomością, opartą na seksie. Poza pełnoletnością nie ma tam żadnych innych wymogów, dotyczących użytkowników. Zabronione jest jedynie tworzenie kont fałszywych, a także propagowanie treści niezgodnych z prawem. Wszystkie takie strony wymagają rejestracji, która przebiega w zaledwie kilku krokach i nie wymaga podawania newralgicznych danych. Zwykle podajesz swoją płeć, wiek, a także określasz, czy szukasz kobiety, czy mężczyzny. To w zupełności wystarczy.

Założenie konta zazwyczaj jest bezpłatne, ale większość takich portali pozwala wykupić konta płatne, które dają dostęp do wszelkich rozwiązań, oferowanych w serwisie. Są to na przykład nieograniczone możliwości kontaktu z interesującymi Cię osobami. W praktyce, możesz założyć swój profil, by w kilka chwil, nawet za pośrednictwem SMSa, aktywować płatny profil o od razu pisać do interesujących Cię osób. Dzięki temu skok w bok znajdziesz bez większego zaangażowania.