pl.Dateefy.com

Czym jest platforma pl.dateefy.com i dla kogo powstała?

Jesteś singlem i szukasz wielkiej miłości? A może w Twoim życiu powiało nudą i marzysz o tym, by wreszcie przerwać rutynę? A może jesteś już długo w związku i okazało się, że dawna iskra się wypaliła i w łóżku spotykacie się tylko na spanie i po prostu wieje nudą? Niezależnie od tego, który z powodów jest w Twoim przypadku prawdziwy, rozwiązanie jest proste: to platforma pl.Dateefy.com. Jest to serwis randkowy dla dorosłych, w którym kobiety i mężczyźni o różnych orientacjach i preferencjach seksualnych poszukują nowych znajomości, rozmów, flirtu, przyjaźni i nie tylko. Jeśli jesteś gotów spróbować, sprawdź najważniejsze informacje o platformie pl.Dateefy.com.

Pl.Dateefy.com – rejestracja, funkcje i pierwsze kroki w serwisie

Tym, co jest najistotniejsze w funkcjonowaniu serwisu pl.Dateefy.com, jest to, iż działa on w oparciu o usługi darmowe, jak i płatne. Bezpłatnie zarejestrujesz się, a także uzupełnisz dane profilowe i zdjęcie – ale nie tylko. Ale jak założyć konto? Jest to bardzo proste. Wchodząc na główną stronę od razu zobaczy okno z informacją o możliwości bezpłatnej rejestracji. Najpierw podajesz adres mailowy i klikasz dalej. Potem na Twoją skrzynkę przyjdzie informacja o utworzeniu konta. Znajdziesz tam link aktywacyjny, który pozwoli Ci od razu przejść do serwisu.

Tam możesz uzupełnić swój profil i dodać zdjęcie. Musisz pamiętać, że każde konto jest sprawdzane w trosce o najlepsze doświadczenia użytkowników, dlatego zarówno weryfikacja informacji, jak i ich późniejsze modyfikacje, mogą nie być widoczne od razu. Warto podkreślić, że – jak deklaruje operator serwisu – każdy kobiety profil jest weryfikowany, a transfer danych jest zabezpieczony protokołem SSL. Daje to wszystkim zarejestrowanym komfort, bezpieczeństwo oraz dyskrecję.

Ile kosztuje korzystanie ze strony pl.Dateefy.com?

Jak już informowaliśmy powyżej, rejestracja w serwisie pl.Dateefy.com jest darmowa, ale choć na profilu bezpłatnym część funkcji jest dostępna, to jednak pełnię korzyści otrzymujesz z kontem płatnym. Przez 14 dni od rejestracji każdego dnia rano dostawać będziesz darmowe flirty, dzięki którym będziesz kontaktować się z innymi osobami. Na darmowym koncie możesz otrzymywać wiadomości, ale nie możesz na nie odpowiadać. Ta funkcja jest dostępna tylko dla członków VIP, dlatego jeśli już rozejrzysz się na stronie, warto jest ulepszyć konto do usługi płatnej. 

Członkostwo VIP daje Ci o wiele więcej możliwości. Jakich? Oto wybrane z nich: możesz kontaktować 30 osób dziennie, w grze „Dopasowanie” możesz ocenić 40 osób dziennie, możesz odpowiadać na wiadomości bez korzystania z darmowych flirtów, możesz sprawdzić, kto odwiedził Twój profil, kto pozytywnie Cię ocenił w „Dopasowaniu”, czy dodał do ulubionych. Jeśli chcesz z platformy korzystać poprzez urządzenie mobilne, to masz taką możliwość. Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym podasz numer telefonu, na którym będziesz obsługiwać stronę.

Powiedzmy jeszcze, ile kosztuje płatne członkostwo VIP. Jest ono dostępne w kilku wariantach: na 1, 3, 6 oraz 12 miesięcy. Najkrótszy okres wiąże się z opłatą 29,90 zł, z kolei konto na 12 miesięcy kosztuje 226,80 zł. Za rejestrację zapłacić możesz kartą kredytową. Możliwe jest też zakładanie członkostwa miesięcznego przez SMS. Jest to usługa miesięczna, a jej cena to 29,90.
Opłaty z tytułu rejestracji kartą kredytową są automatycznie odnawialne. Oznacza to, że nie musisz się obawiać, że Twoje członkostwo wygaśnie, bo zapomniałeś wnieść opłaty. Jeśli jednak płacisz SMS-em, to każdorazowo członkostwo wygasa i jeśli chcesz korzystać z usług, to konieczne jest ponowne ich wykupienie. 

Jakie są plusy i minusy strony pl.Dateefy.com?

Najważniejszym plusem jest możliwość założenia konta za darmo, co pozwala Ci poznać stronę od środka, zanim zdecydujesz się na rozszerzenie usług o te płatne. Jeżeli wybierzesz usługę VIP na cały rok, wówczas pod pewnymi warunkami, zawartymi w regulaminie, będziesz mógł odzyskać środki, które zapłaciłeś za nią, jeżeli nie dojdzie do żadnego kontaktu. Jednak, co istotne, nie musisz wcale decydować się od razu na usługi półroczne czy na rok. Zawsze masz opcję miesięczną, która pozwala Ci zapoznać się z platformą i po prostu nie kupować kota w worku.

Strona jest nowoczesna i ma wiele ciekawych funkcji, które pozwalają szybko nawiązywać kontakty z interesującymi osobami. Jednym z przydatnych rozwiązań są tzw. szybkie wiadomości. Jest to opcja, dzięki której możesz wysyłać krótką wiadomość zapoznawczą do interesujących Cię osób. Nie musisz tworzyć jej za każdym razem na nowo ani też kopiować – po prostu korzystasz z szybkiej wiadomości. Do dyspozycji masz też darmowe flirty, które umożliwiają Ci skontaktowanie się z jakąś użytkowniczką, a tak naprawdę sprawdzenie, czy ty również wpadłeś jej w oko. Podstawą jest oczywiście wyszukiwarka, która ułatwia przeglądanie profili zgodnych z naszymi oczekiwaniami.

Tym, co jest dużą zaletą platformy pl.Dateefy.com, jest fakt, iż można korzystać z niej także na urządzeniach mobilnych, co znacznie podnosi komfort użytkowników i sprawia, że w każdej chwili możesz sprawdzić, czy nie czeka na Ciebie wiadomość od jakieś pięknej kobiety.
Oczywiście i ten serwis nie jest pozbawiony minusów. Jednym z nich są profile fałszywe, które mogą pojawiać się mimo dokładnej kontroli ze strony operatora strony. To ważne, że użytkownicy, widząc podejrzaną osobę, mogą zgłosić konto do kontroli administratorów. Pewnym mankamentem może być też powolna niekiedy aktualizacja danych w przypadku ich zmiany lub aktualizacji – na przykład kiedy ustawiasz nowe zdjęcie profilowe.

Czy warto założyć profil na pl.Dateefy.com?

Jak wynika z naszych obserwacji, platforma pl.Dateefy.com odznacza się ciekawymi, nowoczesnymi rozwiązaniami i wieloma przydatnymi funkcjami. Cieszy się w sieci dużą popularnością i każdego dnia grono użytkowników się powiększa. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś założył darmowe konto w kilku prostych krokach i sam przekonał się, jak to wszystko wygląda. Zwróć uwagę na regulamin, co da Ci pełen obraz tego, czym jest platforma. W stopce strony znajdziesz także zakładkę z pomocą techniczną, gdzie dostaniesz wszystkie odpowiedzi na interesujące Cię pytania.


pl.Dateefy.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o pl.Dateefy.com.

Odwiedź pl.Dateefy.com

Napisz recenzję