BDSMfetysz.pl

Dla kogo jest ta strona i co można w niej znaleźć?

Serwis BDSMfetysz.pl to strona, która umożliwia jej członkom spełnienie najskrytszych pragnień. Mężczyźni i kobiety z całej Polski dołączają tu, by znaleźć osoby, które zaspokoją ich najdziksze rządze. Jeśli szukasz platformy, dzięki której wcielisz się w rolę grzecznego chłopczyka, poskramianego przez kobietę z pejczem, to jesteś na dobrej drodze do realizacji tych marzeń. A może jesteś kobietą, która ma ochotę na ostry seks rodem z „50 twarzy Greya”? Już dziś wejdź na BDSMfetysz.pl i załóż swój profil. Czekają tu na Ciebie tysiące kobiet i mężczyzn, których łączy to samo pragnienie!

Jak korzystać z serwisu i jak się zarejestrować?

Pierwszym rokiem, który musisz zrobić, jest rejestracja w serwisie. To bardzo prosta i szybka czynność, która zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Wejdź na www.bdsmfetysz.pl i w specjalnym okienku zaznacz swoją płeć. Klikając „dalej” przejdziesz to podania daty swoich urodzin. Pamiętaj, że jest to strona tylko dla uczestników pełnoletnich, a właściciel strony w razie jakichkolwiek wątpliwości może poprosić Cię o dostarczenie dokumentu, który Twoją pełnoletniość potwierdza. Czas, przewidziany na to w warunkach uczestnictwa, wynosi dwa tygodnie. Jeśli właściciel serwisu będzie miał zasadne podejrzenie, że osoba dokonująca rejestracji nie jest pełnoletnia, a tym samym nie jest uprawniona do korzystania z usług serwisu, może wykluczyć ją z serwisu.

Jest to bardzo ważne, bo dzięki temu strona BDSMfetysz.pl zachowuje najwyższą jakość usług, prezentując swoim użytkownikom tysiące prawdziwych profili pełnoletnich kobiet i mężczyzn.

Trzecim i ostatnim krokiem po podaniu swojej daty urodzenia, jest przedstawienie adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny. Wystarczy, że wejdziesz i klikniesz go, by móc korzystać ze wszystkich możliwości, które daje Ci bezpłatne konto.

BDSMfetysz.pl

Co daje darmowy profil na BDSMfetysz.pl?

W serwisie BDSMfetysz.pl do wyboru są dwa rodzaje usług: płatne oraz bezpłatne. Konto darmowe to świetny sposób na rozpoczęcie swojej przygody z ostrymi randkami dla fanów BDSM. Rejestrując swój profil możesz poznać wygląd serwisu, poznać zasady korzystania z niego, oswoić się z poruszaniem po stronie. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki interesujących profili. Jeśli zechcesz nawiązać znajomość, możesz wysłać jedną z kilku krótkich wiadomości, które są dostępne dla użytkowników, korzystających z bezpłatnej wersji serwisu. Dzięki założeniu darmowego konta możesz przekonać się, że na

BDSMfetysz.pl czekają na ciebie tysiące użytkowników chętnych na schadzkę. To prawdziwe profile i realne osoby. Być może wiele z nich mieszka w Twojej okolicy.

Bezpłatne konto zakładane jest na czas nieokreślony. W każdej chwili i bez żadnego okresu „wypowiedzenia” i bez podania przyczyny możesz z darmowych usług zrezygnować.

Jak założyć płatne konto i dlaczego warto?

Platforma BDSMfetysz.pl umożliwia darmową rejestrację i korzystanie z serwisu, jednak jeśli chcesz mieć dostęp do wszelkich funkcji strony oraz móc w nieograniczony sposób kontaktować się z innymi członkami serwisu, możesz przejść na płatną wersję premium, która daje znacznie więcej możliwości. Masz nieograniczony kontrakt z interesującymi Cię użytkownikami i w praktyce możesz nawiązać owocną znajomość nawet tego samego dnia.

Aby założyć płatne konto, wystarczy wybrać przycisk „Kup teraz”, dzięki któremu wyrażasz chęć zawarcia umowy na usługi płatne. Co ważne o treści, czasie trwania, cenie, okresie i warunkach płatności użytkownik jest informowany przed zawarciem takiej umowy. Dokładne informacje uzyskasz drogą mailową, na adres podany przez siebie podczas rejestracji.

To, jak długo trwać będzie okres Twojego płatnego członkostwa, zależy tylko od ciebie i od pakietu, który sam wybierzesz. Okres od zawarcia umowy, nazywany okresem początkowym, wynosi maksymalnie dwa lata. Jeżeli członkostwo nie zostanie zakończone po jego upływie, umowa zostanie automatycznie przedłużona na czas nieokreślony. Wówczas z usług możesz zrezygnować z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia.

BDSMfetysz.pl

Jakie są plusy i minusy strony BDSMfetysz.pl?

Jeśli szukasz zaufanego serwisu, który umożliwi Ci bezpieczne i dyskretne spotkania BDSM, to ten portal jest dla Ciebie. Są tu tysiące kobiet i mężczyzn, którzy szukają osoby takiej jak Ty, by spotkać się i miło spędzić czas. Tym, co z pewnością przekona Cię do platformy BDSMfetysz.pl jest gwarancja erotycznej przygody. Oznacza to, że jeśli przejdziesz na usługi płatne, ale nie uda Ci się spotkać na erotyczną randkę, to wszystkie koszty płatnego konta zostaną Ci zwrócone. Czy to nie jest najlepsze potwierdzenie skuteczności serwisu?

Właścicielem strony jest firma Paidwings AG, która ma duże doświadczenie w dostarczaniu tego typu usług. Dzięki wieloletniej obecności na rynku. Paidwings zapewnia najwyższą jakość serwisu, dbając o to, by znajdowały się tu tylko prawdziwe osoby. Po rejestracji od razu dostajesz dostęp do tysięcy profili, także osób z Twojej okolicy. Strona jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze, o czym możesz się przekonać korzystając z płatnego konta.

Jednym z minusów strony jest obecność większej liczby profili męskich, choć nie dla każdego będzie to wadą. Niekiedy zdarzyć się może kontakt z fałszywym profilem – czego w tego typu serwisach mimo najwyższych starań nie da się nigdy uniknąć. Jednak Paidwings AG robi wszystko, by dokładnie kontrolować i sprawdzać zakładane profile pod kontem ich prawdziwości. Dzięki temu każdego dnia spotkasz tu setki prawdziwych osób, pragnących ostrego spotkania na żywo. Sprawdź to już dziś.


BDSMfetysz.pl Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o BDSMfetysz.pl.

Odwiedź BDSMfetysz.pl

Napisz recenzję