Czym jest serwis GILFs.pl?

GILFs.pl to platforma, na której młodsi mężczyźni mogą poznać starsze kobiety na seks-randki. Rejestracja w serwisie jest darmowa, jednak aby w pełni korzystać ze wszystkich rozwiązań oraz funkcji, dostępnych dla innych użytkowników strony, warto jest ulepszyć konto na płatne członkostwo. Ceny takiego członkostwa zależne są od m.in. jego czasu trwania i zaczynają się od 35 złotych za miesiąc. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat strony GILFs.pl oraz jak się tam zarejestrować.

Rejestracja na stronie GILFS.pl w kilku krokach

„Znajdź erotyczną przygodę w Twojej okolicy” – głosi banner, który znajdziemy na głównej stronie platformy GILFS.pl. Jest to platforma dla starszych kobiet, preferujących erotyczne spotkania z młodszymi mężczyznami. Zgodnie z definicją, GILF oznacza nic innego jak „Granny I’d like to fuck” – czyli po prostu  babcię, którą chciałbym pieprzyć”. Nazwa natychmiastowo przywołuje na myśl tematykę strony i sprawia, że łatwo ją zapamiętać.

Aby zarejestrować się na platformie, wystarczy podać kilka wymaganych danych, postępując zgodnie ze wskazówkami, zawartymi w formularzu rejestracyjnym. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać swoją płeć, podać dzień, miesiąc oraz rok urodzenia, a potem wpisać używany przez siebie adres mailowy. Klikając rejestrację musisz wejść na skrzynkę mailową, by tam otworzyć przesłany e-mail z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego lub skopiuj go i postępuj z instrukcjami, zawartym w tej wiadomości. Po aktywacji Twoje konto będzie od razu aktywne i gotowe na uzupełnienie profilu oraz dodanie swoich zdjęć. I gotowe!

sex z babci Platforma GILFs.pl

Kilka wskazówek przy rejestracji, co warto, a czego unikać

Zanim podejmiesz próbę rejestracji na stronie GILFS.pl pamiętaj o kilku ważnych sprawach. Serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich, a to musi wynikać z Twojej daty urodzenia. Co istotne, operator strony dokłada wszelkich starań, by z platformy usuwać osoby, korzystające z niej bezprawnie, zatem niepełnoletnie oraz odszywające się pod inne osoby i w jakikolwiek inny sposób łamiące regulamin. Zgodnie z zasadami, operator może poprosić o dokument, który potwierdzi Twoją datę urodzenia. Brak przekazania takiego dowodu pełnoletności we wskazanej formie skutkuje natychmiastowym zamknięciem konta.  Podobnie dzieje się jeśli użytkownik tworzy profil fałszywy, podszywa się pod kogoś, lub w jakiś sposób fałszuje informacje o sobie.

Zakładając profil na GILFs.pl korzystaj z Twojego zwykłego adresu mailowego. Nie używaj maila, którego danych dobrze nie pamiętasz, byś z łatwością mógł zarejestrować się w serwisie. Warto byś wyraził zgodę na przesyłanie korespondencji drogą mailową, aby nie przeoczyć żadnych ważnych informacji o swoim profilu i działaniach na stronie, w tym ciekawych ofertach i promocjach.

Wypełniając swój profil zadbaj o to, by był atrakcyjny dla innych użytkowników – miał ciekawe zdjęcia i był opisany zgodnie z prawdą. Szczerze powiedz o sobie, o tym, kogo szukasz i co lubisz – to znacznie zwiększa Twoje szanse na znalezienie seks-randki.

Wersja darmowa GILFS.pl oraz wersja płatna – co dają?

Podstawowa, a zatem darmowa rejestracja na GILFs.pl to rozwiązanie, które pozwala wszystkim nowym użytkownikom zaznajomić się z funkcjonowaniem serwisu, poznać jego funkcje, przejrzeć profile interesujących użytkowników z okolicy i sprawdzić, z kim potencjalnie można by nawiązać znajomość. Na darmowym profilu ograniczone są możliwości komunikacyjne. Użytkownicy mogą wysyłać do siebie krótkie, zdefiniowane wcześniej wiadomości, co zdecydowanie utrudnia nawiązanie relacji i poznanie innej osoby, oraz przeniesienie znajomości na prawdziwe życie. Już w wersji płatnej można wysyłać wiadomości o swobodnie tworzonej przez siebie treści – bez ograniczeń (jedynie poza tymi, wynikającymi z zasad funkcjonowania strony). Możesz wymieniać się z innymi użytkownikami zdjęciami, rozmawiać na czacie – i nie tylko.

Płatne członkostwo można uzyskać w wybranym przez siebie okresie trwania, o którym użytkownik zostaje dokładnie poinformowany przed zawarciem umowy z operatorem. Wszystkie warunki, w tym czas trwania, zasady korzystania, a także cena i możliwość rezygnacji, znane są użytkownikowi przed wykupieniem płatnego członkostwa. Tym, czym strona się wyróżnia, jest jednak Gwarancja Erotycznej przygody, która oznacza, że użytkownik niemal nie ryzykuje swoich środków, wykupując płatne członkostwo. Operator strony gwarantuje mu, że z pewnością znajdzie na tej stronie erotyczną randkę w rzeczywistym świecie.

sex z babci Platforma GILFs.pl

Jakie są plusy i minusy strony GILFs.pl?

Platforma GILFs.pl ma wiele polusów. Jest łatwa w obsłudze i przejrzysta, a do tego można się w niej zarejestrować za darmo. Zakładanie konta trwa zaledwie kilka chwil i wymaga podania tylko podstawowych danych. Dzięki darmowemu profilowi użytkownik może od razu zorientować się, czy na stronie znajdzie osoby ze swojej okolicy. A jeśli zdecyduje się na członkostwo płatne, otrzymuje Gwarancję Erotycznej Przygody, która oznacza, że dostaniesz zwrot swoich pieniędzy, jeśli nie uda Ci się uzyskać seks-randki. Poza tym, strona jest przejrzysta i prosta w obsłudze, a także cieszy się dużą popularnością. Duża liczba członków sprawia, że znacznie łatwiej o znalezienie interesujących nas osób.

Jest też kilka drobnych minusów. Przede wszystkim to, że platforma ma nieco więcej profili męskich niż żeńskich. Ponadto, w serwisie funkcjonują także fałszywe profile, jednak operator dba o to, by jak najszybciej usuwać takie fejkowe konta i zapewnić swoim prawdziwym użytkownikom komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Czy warto zarejestrować się na GILFs.pl?

Jeśli jesteś młodym mężczyzną, który szuka seksu ze starszą kobietą – lub odwrotnie – koniecznie sprawdź platformę GILFS.pl. Możesz za darmo zarejestrować się i poznać wszelkie funkcje serwisu. Od razu przeglądać profile, by dowiedzieć się, z kim możesz nawiązać znajomość. Dzięki Gwarancji Erotycznej Przygody nawet wykupując płatne usługi nic nie ryzykujesz.


GILFs.pl Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o GILFs.pl.

Odwiedź GILFs.pl

Napisz recenzję