Transseksualiści

Transseksualiści

Transseksualiści to osoby, u których występuje trwała niezgodność pomiędzy tożsamością płciową danej osoby a przypisaną jej płcią. Mówiąc prościej, osoby mające cechy przypisywane zwykle mężczyznom, czują się kobietami, chcą, by używano w stosunku do nich żeńskich imion. Może być także odwrotnie. Niekiedy osoby transseksualne nie utożsamiają się z żadną płcią lub utożsamiają się zarówno z płcią męską jak i żeńską. Mogą stosować wobec siebie różne zaimki, mówiąc o sobie raz jako o mężczyźnie, innym razem jako kobiecie. Zjawisko transseksualności wciąż spotyka się z olbrzymim niezrozumieniem i jest tematem tabu, który obarczony jest piętnem licznych stereotypów. Życie w społeczeństwie czy środowisku, które nie akceptuje transseksualności jest trudne i często prowadzi do traumy. Nawet ukrywanie swojej tożsamości płciowej nie wiąże się z ulgą, gdyż nie przynosi osobie transseksualnej tego, co jest najbardziej istotne: uznania jej za osobę tej płci, którą ona się czuje.

Wielu transseksualistów decyduje się na operację korekty płci, która w związku z rozwojem medycyny przynosi coraz lepsze skutki i znacznie zbliża osoby transseksualne do wyglądu, którego by sobie życzyły.

Trans-Randki.pl

Czym są Trans-Randki.pl i dla kogo powstała ta strona?

Trans-Randki.pl to dość nowa platforma, w której zarejestrować się może każdy dorosły użytkownik sieci, poszukujący intymnych spotkań z kobietą trans. Przeznaczony jest dla m

Przeczytaj więcej »
WiecejnizShemaleFlirt.pl

Czym jest strona Wiecejnizshemaleflirt.pl i dla kogo powstała?

Wiecejnizshemaleflirt.pl to strona dla wszystkich dorosłych użytkowników sieci, którzy poszukują ekscytujących rozmów, flirtu i ciekawej rozrywki. Strona ta ski

Przeczytaj więcej »

Transseksualiści w sieci – gdzie szukać randki i miłości?

Ze względu na społeczne tabu, dotyczące transseksualności, obecnie najlepszym miejscem, w którym można poznać inną osobę trans, jest internet. W sieci jest wiele stron skierowanych zarówno do osób heteronormatywnych, jak i do transseksualistów. Są to standardowe portale randowe lub seks-randkowe, gdzie „trans randki” są jedną z kategorii wyszukiwania. Są także strony tylko dla osób z tej mniejszości, gdzie każdy zarejestrowany użytkownik identyfikuje się jako osoba transseksualna. W tego typu serwisach podczas rejestracji należy zaznaczyć swoją płeć: do wyboru są opcje: kobieta, mężczyzna lub osoba trans. Jeśli znajdziesz taką opcję do wyboru podczas rejestracji, to możesz być pewny/a, że czekają tu na Ciebie tysiące osób o podobnym stylu życia, rozumiejące codzienne problemy, z którymi borykają się osoby trans. Jednym z takich portali jest serwis Trans-Randki.pl. Rejestrując się możesz zaznaczyć, że jesteś osobą transgender, a następnie wybrać, kogo szukasz: kobiety, mężczyzny, pary, czy też innej osoby trans.

Dla kogo są portale z trans-randkami?

Hasło trans randki oraz transseksualiści łączy wszystkie osoby, które identyfikują się jako osoby trans. Zwykle nazwa danej strony internetowej jak i zamieszczone w niej treści sugerują czy jest to portal dedykowany społeczności trans, czy też jest to standardowa strona randkowa dla osób heteronormatywnych. Aby zarejestrować się w takim serwisie nie musisz podawać zbyt wielu danych a zakładanie konta trwa zaledwie kilka chwil. Pamiętaj, że są to strony jedynie dla dorosłych użytkowników sieci, a założenie konta oznacza potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią. Z tego powodu podawanie daty urodzenia jest jednym z elementów rejestracji w serwisie. Wiele portali dąży do weryfikacji użytkowników i kierując się ich bezpieczeństwem może wymagać okazania dokumentu tożsamości.

Serwisy randkowe z trans-randkami, jaki te dla wszystkich osób, niezależnie od płci, są przyjaznym miejscem do znalezienia partnera lub partnerki na spotkanie, seks, czy trwały związek. Aby ułatwić wyszukiwanie interesujących osób użytkownicy mogą korzystać z wyszukiwarek, działających według różnych kryteriów – na przykład według miasta czy pokazując profile tylko ze zdjęciem. Wiele takich serwisów umożliwia darmową rejestrację, przy czym oferuje także możliwość wykupienia płatnego konta, dającego dostęp do wszelkich funkcji serwisu, co ułatwia poszukiwania.