ZnajdzBDSMKontakt.pl

Czym jest serwis ZnajdzBDSMKontakt.pl i do kogo jest skierowany?

Platforma ZnajdzBDMSKontakt.pl przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich użytkowników sieci, którzy chcą znaleźć osoby do spotkań BDSM. Niezależnie od tego, czy szukasz kogoś na dłużej, czy zależy Ci na jednorazowych spotkaniach, to właśnie na tym portalu tego typu znajomości możesz nawiązać. Serwis gromadzi obecnie tysiące osób, których seksualne fantazje związane są z dominacją, uległością, czy sado-maso. Zgodnie z definicją, zawartą w regulaminie, strona „może być używana do poznawania innych ludzi i flirtowania z nimi”. Odbiorcami ZnajdzBDSMKontakt.pl to serwis dla osób o różnej orientacji seksualnej.

Rejestracja i pierwsze kroki w serwisie ZnajdzBDSMKontakt.pl

Zakładanie konta na ZnajdzBDSMKontakt.pl jest bardzo proste i intuicyjne. Zajmie Ci to niewiele czasu. Aby dokonać rejestracji musisz wejść na stronę główną platformy i kliknąć ikonkę, która znajduje się w prawym górnym roku. Wtedy wyświetlone zostanie okienko rejestracji.  Tu też masz dwie drogi postępowania. Jeśli chcesz, możesz po kolei przechodzić przez wszystkie pytania z formularza rejestracyjnego. Odpowiadasz tam m.in. na pytania o to czy interesują Cię kobiety, czy mężczyźni, jaka jest Twoja płeć, osoby w jakim przedziale wiekowym Cię interesują, ile masz lat, w jakim województwie mieszkasz, a nawet jaki jest Twój status matrymonialny. Zostaniesz zapytany także o kilka cech swojego wyglądu, jak kolor oczu, typ sylwetki, czy wzrost. Ten pierwszy sposób może zająć Ci nieco więcej czasu.

Dla tych, którzy nie chcą spędzać tyle czasu na formalnościach, a zamiast tego chcą od razu przejść do wyszukiwania kontaktów do osób tak jak Ty zafascynowanych BDSM, przewidziano możliwość skrócenia rejestracji i wybrania krótszego wariantu. Jak to zrobić? Pod przyciskami znajdziesz pytanie: Nie chcesz teraz odpowiadać na wszystkie pytania? Kliknij tu – i klikasz właśnie zgodnie z sugestią. Wtedy zostaniesz przeniesiony od razu do ostatniego okienka. To wymaga jedynie stworzenia swojego unikalnego loginu oraz hasła. Następnie należy podać adres mailowy, z którym profil zostanie powiązany. Kiedy przejdziesz dalej, na Twoją skrzynkę przyjdzie informacja o założeniu konta. Wtedy pozostanie kliknąć z link aktywacyjny – i do dzieła. Pamiętaj jednak, że informacje, które „przeskoczyłeś” podczas rejestracji, będziesz musiał potem uzupełnić w swoim profilu.

Ile kosztuje korzystanie z serwisu ZnajdzBDSMKontakt.pl?

Zakładanie konta jest darmowe, ale aby korzystać z wszystkich funkcji, na przykład pisać wiadomości i flirtować z innymi użytkownikami, korzystasz z kredytów, które możesz nabyć w pakietach o różnej wielkości. To od Ciebie zależy, jaki pakiet wybierzesz i jak długo będziesz z niego korzystał. Wskazówka: im większy pakiet wykupisz, tym taniej wychodzi jednostkowy koszt kredytu. Zgodnie z informacjami prezentowanymi na platformie, jednorazowo kupić możesz od 10 do aż 300 kredytów. Najniższy pakiet kosztuje 72 zł, a najwyższy – 1419 zł. Choć druga kwota może wydawać się duża, to warto pamiętać, że daje to tylko 4.73 zł za jeden kredyt. To około 40 procent mniej, niż przy zakupie najniższego pakietu. Kredyty nabywasz dokonując płatności kartą kredytową. Wysłanie jednej wiadomości lub flirtu kosztuje Cię jeden kredyt.

Jakie są plusy i minusy serwisu?

Platforma ZnajdzBDSMKontakt.pl to nowoczesny serwis o tematyce BDSM, łączący ludzi o podobnych zainteresowaniach, chcących poflirtować i nawiązać ciekawe relacje. Wszystko odbywa się dyskretnie i anonimowo, a żadne z Twoich danych nie dostaną się w niepowołane ręce. Operator dokłada wszelkich starań, aby zabezpieczać użytkowników strony, czyniąc użytkowanie serwisu komfortowym i przyjaznym. Profile widoczne są tylko dla osób zarejestrowanych, a każdy z nich jest w sposób rzetelny sprawdzane manualnie przez pracowników platformy. Takie podejście nie tylko podnosi bezpieczeństwo serwisu, ale również pozwala eliminować fałszywe profile, a także konta podszywające się pod inne.

Do dyspozycji użytkowników jest kilka przydatnych rozwiązań, które służą przyjaznemu nawiązywaniu kontaktów. Pierwszym z nich jest wyszukiwarka. Możesz tu wyszukiwać zgodnie z preferowanymi przez Ciebie kryteriami. Drugi sposób to sprawdzanie wszystkich sparowań, które każdego dnia dostajesz w swoich propozycjach. Osoby sparowane z Tobą zostają na podstawie kryteriów w Twoim profilu – tych, które podaje się podczas zakładania konta. Jeśli jakaś osoba spełnia Twoje kryteria, a Ty spełniasz jej kryteria, wówczas obydwoje dostajecie powiadomienie i możecie nawiązać kontakt. System poszukuje dla Ciebie odpowiednich osób każdego dnia i codziennie dostajesz powiadomienia o nowych osobach. Regularne sprawdzanie powiadomień o dopasowaniach pozwoli Ci sprawdzić wszystkie osoby, proponowane przez portal.

W razie jakichkolwiek pytań czy trudności operator jest otwarty na kontakt ze strony użytkowników, co podnosi komfort i zaufanie do strony. Platforma ma nowoczesny wygląd i jest intuicyjna w obsłudze. Co najważniejsze, plusem jest to, że nie musisz wykupować żadnego konta premium. Wystarczą jedynie kredyty, z których korzystasz wtedy, kiedy chcesz. Takie zasady są przejrzyste i precyzyjne.

Czy warto założyć konto w serwisie ZnajdzBDSMKontakt.pl?

Strona ZnajdzBDSMKontakt.pl przeznaczona jest dla wszystkich spragnionych kontaktów związanych z tematyką BDSM. Lubisz dominować, albo lubisz być zdominowany? To tu znajdziesz kobiety, które mają podobne fantazje i chętnie porozmawiają o nich na czacie 1:1. Sprośne wiadomości, gorące zdjęcia i filmiki – tego może dostarczyć Ci platforma. Rejestrując się za darmo nic nie ryzykujesz, a możesz przekonać się na własnej skórze, jak działa nowoczesna strona dla fanów BDSM. Sprawdź, założenie konta trwa tylko 60 sekund. Tyle dzieli Cię od fascynujących znajomości i gorących rozmów.


ZnajdzBDSMKontakt.pl Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o ZnajdzBDSMKontakt.pl.

Odwiedź ZnajdzBDSMKontakt.pl

Napisz recenzję