Fetysz-Randki.com

Dla kogo jest serwis Fetysz-Randki.com i co to za strona?

Fetysz-Randki.com to miejsce w sieci dla wielbicieli BDSM i nie tylko. Tutaj mężczyźni i kobiety z sieci spotykają się, by zaspokoić swoje wszelkie pragnienia i dać ujście najskrytszym rządzom – nawet najbardziej unikalnym fetyszom. Fetysz-Randko.com to nowoczesna i przejrzysta strona internetowa, na której możesz zarejestrować się łatwo i szybko, a przede wszystkim bezpłatnie. Rejestracja jest darmowa, ale aby móc w pełni korzystać ze wszystkich rozwiązań i funkcji, dostępnych w serwisie, warto ulepszyć swoje konto do płatnego członkostwa. W serwisie dostępne są pakiety członkowskie na różne okresy. Członkostwo miesięczne kosztuje zaledwie 35 złotych.

Fetysz-Randki.com: rejestracja i pierwsze kroki

Rejestracja na stronie Fetysz-Randki.com przebiega sprawnie i nie wymaga podawania skomplikowanych danych. Pierwszy krok to określenie płci. Zaznacz właściwą opcję i kliknij „dalej”. Następnie wymagane jest podanie daty urodzenia, dzięki czemu deklarujesz, że jesteś osobą dorosłą. Fetysz-Randki.com – jak wszystkie tego typu serwisy – przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, a operator ma prawo w określonych przypadkach oczekiwać od użytkownika przedstawienia dokumentu zaświadczającego o jego dorosłości. W razie odmowy lub braku – taki użytkownik może zostać z serwisu wykluczony. Ostatni krok to podanie bieżącego adresu mailowego. Bądź spokojny o te dane – nie zostaną nikomu przekazane, więc możesz swobodnie wybrać adres mailowy, którym zwykle się posługujesz. Operator Fatysz-Randki.com nie będzie wysyłał zbędnych wiadomości, jeśli nie wyrazisz zgody na tę formę komunikacji. Jednakże warto jest na to zezwolić, by być zawsze na bieżąco z informacjami, dotyczącymi konta czy funkcjonowania serwisu. Na podany przez Ciebie adres mailowy przyjdzie link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego zostaniesz przekierowany na stronę Fetysz-Randki.com i będziesz od razu mógł rozpocząć poszukiwania gorącej seks-randki w swojej okolicy.

Podstawowe funkcje serwisu Fetysz-Randki.com

Od razu po aktywacji serwisu użytkownik może zalogować się w swoim profilu i uzupełnić go różnymi informacjami na swój temat. Warto dokładnie wypełnić wszelkie zakładki osobiste, gdyż to z pewnością ułatwi dopasowanie odpowiedniego partnera schadzki oraz znalezienie osoby, która dokładnie będzie odpowiadać naszym preferencjom. Dodaj również swoje zdjęcia – to znacznie zwiększa szanse na szybką fetysz-randkę. Nie musisz obawiać się, że osoby spoza serwisu zobaczą Twój profil czy zdjęcia: są one widoczne tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. To daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom.

Jedną z podstawowych funkcji portalu Fetysz-Randki.com jest wyszukiwarka, oferująca rozmaite kryteria poszukiwań potencjalnie interesujących nas użytkowników. Przeglądanie profili innych osób jest możliwe od razu. Można wysyłać do nich także krótkie, predefiniowane wiadomości.

Aby w pełni korzystać z rozwiązań, dostępnych na stronie, warto jest wykupić członkostwo płatne, które między innymi umożliwia wysyłanie nieograniczonych wiadomości. Nie musisz już wysyłać przygotowanych wcześniej treści, ale możesz w pełni swobodnie komunikować się z daną osobą, by wzajemnie poznać swoje preferencje i być może podjąć próbę zorganizowania spotkania w realu.

Płatne członkostwo przenosi korzystanie ze strony Fetysz-Randki.com na całkiem inny poziom. Profil premium znacznie ułatwia poszukiwania interesujących osób ponieważ pozwala wyróżnić się wśród setek innych osób. Profile członków premium są lepiej widoczne, bo pojawiają się na samej górze listy wyszukiwań. Poza tym, użytkownik płatnego konta może obserwować i blokować inne osoby.

Jakie są plusy i minusy strony Fetysz-Randki.com?

Znalezienie erotycznej schadzki w sieci nie zawsze jest łatwe, ale na portalu Fetysz-Randki.com użytkownicy premium cieszyć się mogą „Gwarancją Erotycznej Przygody”. Oznacza to, że jeśli nie uda im się umówić na seks-randkę, to pieniądze, które wydali na płatne członkostwo, zostaną im zwrócone. Takie rozwiązanie daje wszystkim użytkownikom olbrzymi komfort i sprawia, że nie muszą martwić się nieskutecznością poszukiwań.

Jakie są inne zalety platformy? Przede wszystkim cieszy się ona dużą popularnością i ma wiele tysięcy aktywnych użytkowników. Przyciąga ich darmowa i łatwa rejestracja, a także prostota funkcjonowania serwisu i przejrzyste zasady członkostwa premium.

Jest jednak także kilka mankamentów portalu. Przede wszystkim jest tu więcej mężczyzn niż kobiet, co jest bardzo typowe dla tego typu stron. Kolejny minus to profile fałszywe. Operator strony dąży do tego, by konta fejkowe jak najszybciej eliminować ze strony, jednak ich obecności całkiem nie można wykluczyć.

Czy warto założyć konto na Fetysz-Randki.com?

Ci, którzy mają swój ulubiony fetysz, nawet najbardziej nietypowy i zaskakujący, dobrze wiedzą, że nie jest łatwo znaleźć osobę, która zdecyduje się w seksie zaspokoić wszelkie, najdziksze nawet pragnienia. Platforma Fetysz-Randki umożliwia takim osobom nawiązanie kontaktu z innymi użytkownikami sieci, którzy również mają swój fetysz i chętnie wymienią się doświadczeniem z innymi osobami. Rejestracja na portalu jest niezwykle prosta i nie zabiera zbyt wiele czasu. Tyko kilka chwil dzieli Cię od poszukiwania osoby na potencjalną schadzkę. Co więcej, korzystając z członkostwa premium jeszcze bardziej zwiększasz swoje szanse na znalezienie właściwej osoby na seks-randki. Co jednak najważniejsze, nawet aktywując płatne konto nie musisz obawiać się, że będziesz płacić, a spotkania na żywo nie uda się umówić. Za to odpowiada „Gwarancja Erotycznej Przygody” – czyli możliwość zwrotu pieniędzy w przypadku kiedy nie uda Ci się z nikim spotkać na seks. Strona jest przejrzysta i łatwa w obsłudze, co sprawia, że jest przystępna dla każdego dorosłego użytkownika sieci.


Fetysz-Randki.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Fetysz-Randki.com.

Odwiedź Fetysz-Randki.com

Napisz recenzję