SMdyskretnie.com

Smdyskretnie.com – dl kogo jest to strona?

Smdyskretnie.com to strona dla wszystkich osób o niecodziennych preferencjach seksualnych. Tu mężczyźni i kobiety spotykają się, by spełnić swoje najbardziej ukryte fantazje i poznać osoby, które pomogą im zrealizować ich fetysz. Jest to portal, w którym można zarejestrować się za darmo, ale dla możliwości skorzystania ze wszystkich funkcji, dostępnych na stronie, warto rozwinąć swoje konto do płatnego członkostwa. Jak to zrobić, jakie są opłaty, jak działa serwis Smdyskretnie.com oraz jakie są plusy i minusy? Tego dowiesz się z naszej krótkiej poniższej recenzji.

Smdyskretnie.com – rejestracja. Kilka kroków do erotycznego spełnienia

Jak zarejestrować się w serwisie Smdyskretnie.com? Zdecydowanie strona ta jest jednym z prostszych w rejestracji. Tu zaledwie kilka kroków dzieli Cię od założenia konta. Co zrobić? Na głównej stronie znajdź banner „zarejestruj się bezpłatnie”. W oknie poniżej wpis swój adres mailowy, a następnie kliknij „dalej”. Przechodząc do dalszego etapu rejestracji potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na warunki regulaminu oraz polityki prywatności – w szczególności fakt, że serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich oraz że aby korzystać z usług w pełni, konieczne jest uiszczenie stosownych opłat. Jest to niezwykle proste, a zasady i opłaty są bardzo przejrzyste.

Ile kosztuje korzystanie z serwisu Smdyskretnie.com?

Samo założenie profilu jest bezpłatne, jednak by było on aktywny, należy wnieść stosowną opłatę, przewidzianą w cenniku serwisu. Co ważne, im dłuższy okres korzystania wybierzesz, tym tańsze będzie użytkowanie portalu. Szczegółowy cennik wygląda następująco:

 39,90 zł za 1 miesiąc,
 104,70 zł za 3 miesiące,
 179,40 zł za 6 miesięcy i
 299,88 zł za rok.

Oznacza to, że o ile wybierając płatne członkostwo na krótki okres zaledwie jednego miesiąca, zapłacisz 39,90, podczas gdy już przy członkostwie półrocznym zapłacisz o 10 złotych mniej, czyli 29,90, a wykupując te opcję aż na rok z góry, płacisz zaledwie 24,99, czyli prawie o 40 procent mniej za miesiąc, niż przy najkrótszym członkostwie. Zaletą długich terminów członkostwa jest brak konieczności regularnego wykupowania go, a przede wszystkim brak stresu, związanego z koniecznością dbania o to, by Twoje członkostwo było stale aktywne. Jedna opłata na długi okres, wykonana z góry, sprawia, że możesz w pełni komfortowo oddawać się poszukiwaniom partnera na szybką randkę z Twoim ulubionym fetyszem w akcji. Należy wspomnieć, że płatność jest automatyzowana, co oznacza, że opłaty pobierane są automatycznie. W przypadku chęci rezygnacji z korzystania z serwisu, należy zrobić to w formie pisemnej: „Opłaty będą pobierane automatycznie do czasu, gdy użytkownik nie zrezygnuje z usługi w formie pisemnej wysyłając swoją rezygnację w terminie minimalnie 7 dni przed ukończeniem członkostwa na adres Operatora strony podany w O nas. Otrzymanie pisemnego wypowiedzenia będzie potwierdzone w ciągu 7 dni” – czytamy w regulaminie.

Warto dodać, że dostępne są zróżnicowane metody płatności. Na przykład za członkostwo na jeden miesiąc zapłacić możesz za pomocą SMSa. Z koeli członkostwo roczne oraz półroczne pozwala dokonać płatności zwykłym przelewem.

Od razu po dokonaniu płatności i potwierdzenia, że konto zostało aktywowane, użytkownik uzyskuje możliwość niemal nieograniczonego kontaktowania się z innymi, wybranymi przez siebie użytkownikami.

Jakie są plusy i minusy serwisu?

Smdyskretnie.com to portal bardzo znany, stworzony przez firmę, która od dawna działa w branży, wnosząc duże doświadczenie oraz zapewniając najbardziej profesjonalne usługi tego typu. Twórcy serwisu doskonale wiedzą, które obszary funkcjonowania serwisu są kluczowe dla jego użytkowników, a także które z nich warto rozwijać. Duże doświadczenie w branży to także cała baza wiedzy o tym, jak zapewnić użytkownikom maksymalny komfort, dyskrecję i łatwość korzystania z serwisu. Ponadto, strona ma bardzo szerokie grono członków, co zdecydowanie ułatwia nawiązanie owocnej znajomości erotycznej. Dużym plusem portalu jest łatwość rejestracji, obsługi, a także korzystania ze wszystkich rozwiązań, oferowanych przez stronę. Co więcej, każdy profil żeński jest weryfikowany – jak czytamy na głównej stronie Smdyskretnie.com, każdego dnia rejestruje się w nim ponad 1000 nowych użytkowników, a transfer danych zabezpieczony jest protokołem SSL, co jest gwarancją bezpiecznego, anonimowego użytkowania. Tym, co warto dodatkowo podkreślić w przypadku serwisu, są zalety związane z wykonywaniem płatności. Możesz to zrobić łatwo za pomocą SMSa lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Oczywiście jest także kilka minusów serwisu. Przede wszystkim to, że w serwisie znaleźć można fałszywe profile. Nie jest to mankament tlej jedynie strony, a powszechnie spotykany problem w tego typu serwisach. Twórcy serwisu dokładają wszelkich starań, by wyeliminować nieprawdziwych użytkowników. Drugi mankament, spotykany także w innych serwisach, to przewaga profili żeńskich nad męskimi.

Czy warto założyć konto w serwisie SmDyskretnie.com?

Jeśli szukasz nieskrępowanego seksu i osoby, która urzeczywistni Twoje najskrytsze marzenia, związane z konkretnym fetyszem, to na Smdyskretnie.com z pewnością go znajdziesz. A przecież skuteczność danej strony to jeden z głównych czynników, które decydują o tym, że warto się w niej zarejestrować. Tu każdego dnia rejestruje się 1000 osób, a łączna liczba użytkowników jest tak duża, że każdy bez problemu zrealizuje nawet najbardziej nietypowe pragnienia.

Zakładając konto na Smdyskretnie.com możesz być pewien, że trafiłeś na platformę, gdzie Twoje dane są w pełni bezpieczne, a Ty możesz zupełnie anonimowo oddawać się poszukiwaniom najbardziej wyszukanych form seksu.


SMdyskretnie.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o SMdyskretnie.com.

Odwiedź SMdyskretnie.com

Napisz recenzję