Randki 50 Plus

Randki 50 plus

„Randki 50 plus” to nic innego jak określenie spotkań towarzyskich, odbywanych przez osoby w wieku powyżej 50. roku życia. Choć o randkach mówimy w odniesieniu do spotkań osób w każdym wieku, to jednak w tym przypadku są one ograniczone dolną granicą wieku i przeznaczone są dla osób od 50 lat wzwyż. Osoby po pięćdziesiątce, które szukają sposoby na nawiązanie towarzyskiej relacji z ludźmi w swoim wieku, mogą zrealizować tę potrzebę, korzystając z platform 50 plus.

Pod określeniem „randki 50 plus” kryć się może także kategoria, spotykana na portalach randkowych w sieci, ułatwiająca poznanie się właśnie osobom w tym wieku.

Singles50.pl

Dla kogo jest strona Singles50.pl?

Platforma Singles50.pl to polska strona internetowa dla osób powyżej 50., które szukają prawdziwego, długoterminowego związku i miłości. Jest to nowoczesny serwis, wyposażony w ciekawe rozwiąz

Przeczytaj więcej »
Randki50Plus.pl

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie Randki50Plus.pl. Wciąż pracujemy nad tym raportem z testów. Zapraszamy później!

Przeczytaj więcej »
Samotneserca.com

Dla kogo jest serwis samotneserca.com i jaki jest jego charakter?

Jeśli jesteś osobą w wieku 50+ i szukasz miłości w sieci, to odwiedź platformę Samotneserca.com. Jest to strona dla osób w bardziej dojrzałym wieku, które z r&oa

Przeczytaj więcej »

Najlepsze portale na „randki 50 plus”

W sieci znaleźć można mnóstwo portali i serwisów randkowych dla osób 50 plus. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ osobom w tym wieku nie jest łatwo znaleźć partnera do związku, przyjaciela – i nie tylko. Platformy, umożliwiające spotkania i randki 50 plus, pozwalają poznawać się osobom nawet z odległych miast, ale dzięki nim można spotkać także ludzi ze swojej okolicy. Zaletą ranek 50 plus w sieci jest brak trudności organizacyjnych, bowiem by porozmawiać z kimś na czacie czy z kamerą wideo, nie trzeba wcale ruszać się z domu i ponosić kosztów czasowych i finansowych z tym związanych. Daje to również duży komfort spotkania i jednocześnie bycia w dowolnie wybranym miejscu.


Platformy dla osób, które szukają randek 50 plus można podzielić na takie o charakterze ogólnym, skierowane do szerokiego grona odbiorców – takie jak Be2.pl, MyDwoje.pl czy eDarling.pl – i nie tylko. Są to typowe serwisy matrymonialne, w których rejestrują się osoby w różnym wieku. Istnieją także portale, w których rejestruje się tylko dana grupa odbiorców i już po nazwie można wnieść, do kogo jest on skierowany i w jakim celu rejestrują się tam ich użytkownicy. Na przykład spotkać w nich można zarówno osoby poszukujące stałych związków, jak i przyjaźni, czy nawet przygodnych znajomości. Zaletą wszystkich serwisów internetowych jest możliwość jasnego określenia swoich preferencji, zatem nie trzeba się obawiać kontaktów z osobami, które z jakichś powodów nam nie odpowiadają. Większość takich platform pozwala tworzyć swoje listy profilu przez nas lubianych, a także blokowanych. Jednym z najpopularniejszych polskich portali skierowanych tylko do osób 50 plus, jest serwis Singles50.pl.

Jak rejestrować się i jak korzystać z portali na randki 50 plus?

Rejestracja w portalach randkowych zwykle zajmuje zaledwie kilka chwil i nie wymaga podawania żadnych newralgicznych danych. Zwykle, by założyć darmowe konto, wystarczy podać swoją datę urodzenia, adres mailowy, czy też płeć swoją i poszukiwanej osoby. Często właśnie wtedy należy stworzyć swoją nazwę użytkownika. Po założeniu konta, co wiąże się z koniecznością potwierdzenia rejestracji za pomocą linku aktywacyjnego, który pojawia się w naszej skrzynce mailowej, zwykle od razu dostajemy możliwość uzupełnienia wszystkich danych w swoim profilu. To również jest jeden z najważniejszych etapów, ponieważ to, jak wypełnimy profil, wpłynie na to, jak szybko znajdziemy osobę, która odpowiada naszym kryteriom.

Do najistotniejszych funkcji każdego serwisu należą: wyszukiwarka oraz czat. Dzięki wyszukiwarce możemy przeglądać profile według konkretnego kryterium – na przykład lokalizacji. Czat z kolei pozwala nawiązywać bliższe znajomości. Wiele serwisów daje dostęp do nieograniczonych możliwości czatowania dopiero po ulepszeniu profilu do konta premium.