Czym jest serwis Pieprzyc.com?

Platforma Pieprzyc.com powstała z myślą o wszystkich internautach, którzy chcą spotkać się na seks-czacie lub na erotycznej schadzce na żywo. To tu mężczyźni i kobiety spragnione seksu spotykają osoby, które szukają tych samych doznań. Rejestracja jest bezpłatna i nie jest wymagane wykupowanie płatnego profilu, jednak aby korzystać ze strony należy wykupić pakiety kredytów. Ich ceny zaczynają się już od 99,99 zł za najmniejszy pakiet. Sprawdź, jak działa serwis Pieprzyć.com, jakie są jego funkcje i dlaczego warto się w nim zarejestrować!

Jak wygląda rejestracja w portalu Pieprzyc.com?

Zaletą serwisu jest niezwykła prostota rejestracji. Nie musisz poświęcać na to dłuższego czasu – wystarczy zaledwie kilka minut, by już móc korzystać ze stronki. Najpierw należy wejść na www.pieprzyc.com i odnaleźć tam okienko rejestracji tuż pod hasłem „Pieprzyć. Nazwa mówi sama za siebie”. Tam zaznaczasz swoją płeć oraz płeć osoby, której poszukujesz do przygodnego seksu. Masz cztery opcje do wyboru: mężczyzna szuka kobiety, mężczyzna szuka mężczyzny, oraz kobieta szuka mężczyzny i kobieta szuka kobiety. Wybierasz jedną z nich, a następnie wybierasz swoją lokalizację lub lokalizację preferowanego spotkania. W kolejnym kroku zobaczysz okienko, w którym należy uzupełnić dodatkowe dane: adres e-mail, nick, który wybierasz sobie do serwisu, a także swój wiek. Pamiętaj, że portal Pieprzyc.com jest przeznaczony dla użytkowników dorosłych, a operator strony dokłada wszelkich starań by osoby niepełnoletnie usuwać. Rejestrując się potwierdzasz zatem swoją pełnoletniość. Następnie na podany przez Ciebie adres mailowy dotrze link do aktywacji konta. I to już właściwie wszystko. Kiedy już zalogujesz się na swój profil, możesz uzupełnić inne swoje dane. Zwróć uwagę, że w początkowych etapach rejestracji dostajesz także możliwość połączenia swojego profilu z kontem Google, co w praktyce znacznie ułatwia cały proces jak i późniejsze logowania.

Ile kosztuje korzystnie z serwisu Pieprzyc.com?

Sama rejestracja na platformie jest bezpłatna, jednak korzystanie z serwisu wymaga wykupowania kredytów. Dostępne są one w pakietach, z których najtańszy kosztuje już 99,99 zł. Co ważne, wykupowanie większych pakietów oznacza niższy koszt jednostkowy kredytów. Na przykład pakiet za 99,99 zł obejmuje 200 kredytów. Z kolei pakiet najdroższy – za 799,99 zł to już 2500 kredytów. Jak łatwo policzyć, aby kupić porównywalną liczbę kredytów korzystając z najmniejszego pakietu, trzeba by zapłacić ponad tysiąc zł! Widać, że kupowanie większych pakietów jest bardziej ekonomiczne. Co istotne, pakiety nie odnawialne automatycznie, co jest częstą bolączką użytkowników podobnych serwisów. Dzięki kredytom płacisz za wysłanie wiadomości do innego użytkownika oraz przesyłanie tzw. lodołamaczy. Wiadomość kosztuje 10 kredytów, a lodołamacz – 2. Opłaty można wnosić kartą kredytową lub debetową, a także kartą Paysafecard.

Na Pieprzyc.com istnieje także możliwość wykupienia konta Premium, dzięki któremu nasz profil wyświetla się wysoko w wynikach wyszukiwania, co zwiększa nasze szanse na znalezienie osoby na erotyczne spotkanie. Profile użytkowników Premium mają specjalne „odznaki”, które wyróżniają je spośród innych osób. Ponadto, osoby o tym statusie dostają 5 darmowych lodołamaczy każdego dnia. Konto o charakterze Premium wiąże się z innymi opłatami i można wykupić je na 3, 6 lub 12 miesięcy w cenach odpowiednio: 99,99 zł, 169,99 zł oraz 299 zł. Jak widać, tu znów warto rozważyć wybór większego pakietu ze względu na niższy koszt miesięczny.

Ponadto, specjalnie dla kobiet istnieją pakiety VIP oraz Elite. Pierwszy jest pakietem na 12 miesięcy i kosztuje 399 zł. Drugi – 249 zł na 6 miesięcy. Umożliwiają one dodatkowy zakup pakietu Premium w niższej cenie. Pakiety Premium, VIP oraz Elite są automatycznie odnawiane.

Jakie są plusy i minusy portalu Pieprzyc.com?

Pieprzyc.com to nowoczesna platforma, której celem jest zapewnienie dorosłym użytkownikom sieci możliwości znalezienia partnera lub partnerki na niezobowiązujący seks. Spośród innych serwisów tego typu Pieprzyc.com wyróżnia się łatwością rejestracji i przejrzystością serwisu. Ponadto, jest to platforma skupiająca wielu użytkowników, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób znajdziesz osobę zainteresowaną erotyczną schadzką w Twojej okolicy. Co ważne, rejestracja jest darmowa i nie ma żadnych regularnych opłat członkowskich. Nie musisz zatem wykupować członkostwa VIP czy Premium, by mieć dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Co do zasady, wydajesz pieniądze tylko wtedy, kiedy korzystasz ze strony. To bardzo przejrzyste zasady, w których dokładnie wiesz, ile i za co płacisz. Istotne jest, że pakiety nie odnawiają się automatycznie.

Tym, na co warto zwrócić uwagę, jest zaawansowana polityka serwisu w zakresie bezpieczeństwa danych i zachowania anonimowości. W trosce o użytkowników wszystkie informacje osobiste, takie jak adres e-mail i nie tylko, są dobrze chronione przed dostaniem się w ręce osób niepowołanych.

Jest oczywiście kilka minusów serwisu. Są to: przewaga mężczyzn nad kobietami, a także obecność profili fałszywych. Operator strony dokłada wszelkich starań, by użytkownicy byli weryfikowani, aczkolwiek zdarzają konta fejkowe. Innym z minusów strony jest to, że część użytkowników jest bardziej skłonna do tego, by odbywać spotkani wirtualne, a nie randki w realu. Ostatnim z minusów jest to, że… strona ta wprost wciąga! Choć płacisz tylko wtedy, kiedy ze strony korzystasz, to jednak długie spędzanie czasu w serwisie może przynieść wyższe wydatki na zakup kredytów, których po prostu potrzebujesz więcej, by dalej normalnie korzystać ze strony.


Pieprzyc.com Recenzje

  Oszustwo w 100%

  Cały porata to fałszywe konta i naciągania kupowania wiadomosci za pieniądze.Za99zł masz 200 kredytów a każda wiadomość to10 kredytów czyli20 wiadomosci,nie można podać num.tel. czy maila z która osoba sie pisze. Dno i fałszerstwo.

  Zalety
  żadnych zalet

  Wady
  cala strona do dno i oszustwo.

Odwiedź Pieprzyc.com

Napisz recenzję