Only-Flirts.com

O co chodzi na Only-Flirts.com?

Only-Flirts.com to strona internetowa, w której kobiety i mężczyźni mogą spotkać się na seks-czacie lub umówić swoją seks-randkę na żywo. To świetne, darmowe miejsce, które nie wymaga od Ciebie wykupowania żadnego terminowego członkostwa. W odróżnieniu od innych podobnych stron w sieci, tu wystarczy, że kupisz specjalne paczki kredytów i już możesz swobodnie porozumiewać się w ramach platformy i szukać osób, z którymi oddasz się wszelkim przyjemnością. To naprawdę proste. Sprawdź, jak krok po kroku zarejestrować się na platformie i jak z niej korzystać.

Jak zarejestrować się na Only-Flirts.com? To proste!

Już teraz przekonaj się, że na Only-Flirts.com czeka na Ciebie niezapomniana, gorąca przygoda. Wejdź na www.only-flirts.com, a Twoim oczom ukaże się strona powitalna, na której w prosty sposób założysz swoje bezpłatne konto. Jak to zrobić? To łatwe. Po prawej stronie, tuż pod logiem serwisu, znajdziesz kilka okienek, w których musisz zaznaczyć swoje odpowiedzi. Służą one nie tylko do założenia konta, ale także do wstępnego opisania Twoich preferencji, co do osób, które chciałbyś spotkać w serwisie. Zaznaczasz najpierw swoją płeć, a następnie to, kogo szukasz: kobiety czy mężczyzny. Kolejny krok to stworzenie swojej nazwy użytkownika. Zwróć uwagę, by była ona chwytliwa, łatwa do zapamiętania, stosunkowo krótka, ale też oryginalna. Dobrym pomysłem jest, kiedy w jakiś sposób nick ten będzie oddawał jakąś Twoją cechę charakteru, wyglądu, czy erotycznego temperamentu. Nick nie może być wulgarny, a ni nie może nikogo obrażać. Co ważne, zgodnie z warunkami użytkowania serwisu, zabronione jest podawanie danych innych niż nasze osobiste, a także podawanie danych innych osób, w celu „wcielania się” w te osoby na platformie.

Kolejny krok to podanie swojego adresu mailowego. Wybierz taki adres, z którego regularnie korzystasz, bo będziesz mógł dostawać na niego różnego typu powiadomienia, związane z aktywnością w serwisie – na przykład wiadomościami od innych użytkowniczek lub użytkowników. Dzięki temu zawsze szybko i bez zbędnej zwłoki odpowiesz na próbę kontaktu ze strony Twojego potencjalnego kandydata lub kandydatki na seks-schadzkę lub gorący czat.

Kolejny krok to podanie hasła. Najbezpieczniej jest skorzystać z hasła generowanego automatycznie. W zależności od ustawień oraz przeglądarki, z której korzystasz, możesz je zapamiętać, by automatycznie uzupełniało się przy każdym logowaniu. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że zapomnisz hasła czy stracisz dostęp do profilu. Możesz także wybrać opcję stworzenia własnego hasła. Pamiętaj jednak, by było ono na tyle złożone, aby było trudne do odgadnięcia.

Jednym z ostatnich kroków jest podanie daty urodzenia. Jest to bardzo ważna informacja, dzięki której można zweryfikować czy użytkownik jest pełnoletni, czy nie. Warto pamiętać, że serwis Only-Flirts.com przeznaczony jest tylko dla użytkowników dorosłych. Wszelkie osoby, co do których zachodzi podejrzenie, że nie są pełnoletnie, są z platformy bezwzględnie usuwane. W razie wątpliwości właściciel strony może prosić danego użytkownika o przedłożenie stosownego dokumentu, który będzie potwierdzać jego pełnoletniość. Także odmowa okazania takiego dokumentu, będzie przesłanką do usunięcia konta użytkownika. Potem wystarczy tylko podać swój kraj a także miasto. I to tyle. Wszystko zajmuje zwykle jedynie kilka minut. Należy jeszcze zaznaczyć okienko „Akceptuję Warunki i Polityke Prywatności”, a następnie kliknąć przycisk „Zapisz się”. Gotowe!

Już masz konto? Sprawdź, co teraz

Kolejnym krokiem po aktywowaniu swojego profilu jest uzupełnienie go zróżnicowanymi danymi, które ułatwią Ci poszukiwania osób, które będą odpowiadać Twoim preferencjom. To bardzo ważne, bo pozwala na wstępną selekcję profili innych użytkowników. Jest to miejsce na informacje tekstowe, a także na zamieszczenie kilku zdjęć. Informacje te możesz dodać od razu, ale możesz dodać je także w dowolnym dla Ciebie czasie.

Założenie konta oraz jego uzupełnienie jest bezpłatne, jednak aby korzystać w pełni z serwisu, musisz kupować specjalne pakiety monet, które są konsumowane wraz z wysyłanymi przez Ciebie aktywnościami. Zgodnie z regulaminem, od właściciel strony może każdemu użytkownikowi przekazać bezpłatne promocyjne monety za wykonanie przez nich określonych czynności, takich jak weryfikacja adresu e-mail, codzienne logowania, dodanie trzech zdjęć do galerii itp.. Pamiętaj, że monety wygasają automatycznie w po upływie 90 dni od Twojej ostatniej aktywności w serwisie. Ceny pakietów zależą od liczby monet, które w nich kupujesz. Koszt najmniejszego pakietu to już zaledwie 39,33 zł. Płatności za zakup możesz dokonać różnymi metodami – na przykład za pomocą kart kredytowych czy debetowych.

Jakie są plusy i minuty serwisu i dlaczego warto się zarejestrować?

Jednym z najważniejszych plusów jest brak konieczności zakładania płatnego profilu na określony czas. Kupując pakiety monet, płacisz tylko za swoją aktywność. Kolejnym plusem jest bardzo duża liczba użytkowników, co zdecydowanie ułatwia nawiązywanie znajomości i poszerza krąg potencjalnych partnerów do gorącego czata. Minusem platformy jest większa liczba profili męskich niż żeńskich – jest to typowe na stronach tego typu. Podobnie, tak jak w innych serwisach dla dorosłych, należy się liczyć z tym, że część profili może być fałszywa. Na koniec: ponieważ jest to serwis umożliwiający zarówno czatowanie jak i randki na żywo, należy się liczyć z faktem, że wiele osób będzie skłonnych raczej do flirtowania online, niż spotkań w realu. Mając na uwadze powyższe, należy stwierdzić, że na tle innych serwis wyróżnia się prostotą obsługi, przystępnością dla każdego użytkownika, a także profesjonalnym podejściem ze strony właścicieli serwisu, dla których satysfakcja użytkowników oraz komfortowe korzystanie ze strony są najważniejsze.


Only-Flirts.com Recenzje

Odwiedź Only-Flirts.com

Napisz recenzję