Najlepszyflirt.com

Najlepszyflirt.com: co to za strona i dla kogo jest przeznaczona?

Zgodnie z nazwą portal Najlepszyflirt.com to nowoczesna platforma dla wszystkich osób, które poszukują flirtu, niezobowiązujących związków, swobodnych przyjaźni z benefitami, a nawet znajomości na szybki seks. Umożliwia ona wyszukiwanie osób i utrzymywanie z nimi kontaktu w celu spotkań online lub na żywo. Przeznaczona jest dla osób w dowolnym wieku, dowolnej płci i orientacji seksualnej. Jedynym wymogiem, dotyczącym potencjalnych członków, jest pełnoletniość.

Rejestracja w serwisie Najlepszyflirt.com jest darmowa, ale dla możliwości korzystania ze wszystkich funkcji serwisu konieczne jest wykupienie płatnego członkostwa. Sprawdź, jak się zarejestrować, jakie funkcje dostępne są w serwisie oraz ile kosztuje członkostwo.

Rejestracja na stronie Najlepszyflirt.com w kilku krokach

Najlepszyflirt.com to jeden z największych polskich serwisów o tematyce erotycznej, w którym mężczyźni i kobiety rejestrują się, by poznać osoby chętne na flirt albo niezobowiązujące erotyczne spotkania. Przeznaczony jest on dla osób o różnych orientacjach seksualnych. Aby dokonać darmowej rejestracji należy w pierwszym roku zaznaczyć swoją płeć, a następnie płeć osoby, której chcemy szukać w serwisie. Kolejny krok to podanie aktualnego adresu mailowego. Zaznaczamy wówczas, ze zapoznaliśmy się z regulaminem serwisu, polityką prywatności itp. Kiedy otrzymamy na pocztę elektroniczną wiadomość potwierdzającą rejestrację, musimy kliknąć w link aktywacyjny, a od tego dzieli nas już krok, by móc uzupełnić swój profil. Można dodać tam kilka swoich zdjęć, a także informacje o sobie, swoich preferencjach, charakterze, ulubionym seksie i nie tylko. Najważniejsze jest, by opis zgadzał się z rzeczywistością i nie był podkoloryzowany. To bardzo ułatwia znalezienie potencjalnego partnera.

Mając darmowe konto można przede wszystkim uzupełnić profil oraz przeglądać profile innych użytkowników. Do dyspozycji jest także wyszukiwarka, w której można przeglądać profile w oparciu o kilka kryteriów – na przykład tylko osoby online lub tylko osoby ze zdjęciem. Można też „sortować” poszukiwania w zakresie wieku oraz płci użytkowników.

Ile kosztuje płatne członkostwo na platformie Najlepszyflirt.com i jak je uzyskać?

Jeśli wyrażasz chęć wykupienia płatnego członkostwa na stronie Najlepszyflirt.com, możesz natychmiast z tego skorzystać. Wystarczy, że znajdziesz na stronie informację Warunki umowy, włącznie z aktualnym cennikiem znać będziesz przed jej zawarciem, a po jej podpisaniu masz też określony czas na odstąpienie od umowy. Szczegółowe informacje zawarte są w bieżącym regulaminie na stronie internetowej.

Opłaty są różne w zależności od okresu, na który chcemy wykupić członkostwo, oraz zależnie od tego, jaką metodą płatności będziemy się posługiwać. Do wyboru są: karta kredytowa, przelew tradycyjny, a także opłata przez SMS. I tak koszty prezentują się następująco:

Przy płatności kartą kredytową:

  • 39,90 zł za 1 miesiąc,
  • 104,70 zł za 3 miesiące,
  • 179,40 zł za 6 miesięcy i
  • 299,88 zł za rok.

Korzyści z płatności kartą kredytową jest wiele. Opłata ta jest pobierana automatycznie do czasu, gdy użytkownik nie zrezygnuje z usługi, zatem nie trzeba się obawiać, że przegapimy konieczność przedłużenia umowy. Ponadto, taka forma członkostwa daje największy wybór jeśli chodzi o czas trwania i, co ważne, przy dłuższych okresach członkostwa wypada najekonomiczniej. Wykupienie rocznego konta premium kosztuje tylko 24,99 zł na miesiąc, czyli blisko 15 zł taniej niż przy kupowaniu miesięcznych pakietów. W skali roku to oszczędność rzędu 180 zł!

Należy pamiętać, że przy tej formie wypowiedzenie musi zostać złożone w formie pisemnej na adres operatora serwisu w czasie nie krótszym niż 7 dni do zakończenia umowy.

Jeśli opłatę wnosić będziemy przelewem bankowym, wówczas do wyboru mamy okres sześciu oraz 12 miesięcy. Koszt wynosi odpowiednio 180 zł oraz 300 zł. Ostatnia forma wykupowania konta premium to SMS – i w tym przypadku dostępny jest tylko okres miesięczny w cenie 39,90 zł.

Co daje konto płatne na stronie Najlepszyflirt.com?

Płatne członkostwo daje użytkownikowi dostęp do wszelkich funkcji serwisu, w tym związanych z komunikacją. O ile w bezpłatnym członkostwie można wysyłać proste, ustalone komunikaty, o tyle użytkownicy premium nie mają w tym zakresie ograniczeń i korzystają z czata na żywo. Członkostwo płatne poprawia widoczność użytkownika w serwisie i podnosi jego szanse na znalezienie interesującej osoby. Użytkownik może też dodawać więcej zdjęć, korzystać z zaawansowanych wyszukiwarek i nie tylko.

Jakie są plusy i minusy strony Najlepszyflirt.com?

Serwis Najlepszyflirt.com to nowoczesna, doskonale znana strona randkowa w sieci. Jest przejrzysta i łatwa w obsłudze oraz prosta w rejestracji. Ma duże grono użytkowników, co ułatwia znalezienie odpowiedniej osoby. Skierowana jest do wszystkich dorosłych użytkowników sieci, dlatego swoje miejsce znajdzie w niej każdy – niezależnie od wieku, płci, preferencji seksualnych oraz celu pojawienia się na stronie. Jedni szukają romansu, inni szybkich seks-randek i flirtu, a jeszcze inni wielkiej miłości. Każdy z nich może znaleźć to, czego szuka. Korzystanie z serwisu jest niezwykle łatwe a darmowa rejestracja pozwala dobrze rozeznać się przed podjęciem decyzji o wykupieniu płatnego członkostwa.

Pewnym minusem strony jest większa liczba mężczyzn niż kobiet, a także obecność fałszywych profili w serwisie. Każdy z użytkowników ma możliwość zgłaszania podejrzanych kont, dzięki czemu fejkowe profile są ograniczane do minimum.

Najlepszyflirt.com to świetne miejsce, cieszące się uznaniem wielu tysięcy użytkowników. Jest dyskretne, bezpieczne i łatwe w obsłudze, dając komfort użytkowania. Bezpłatna rejestracja pozwala dobrze poznać serwis, dzięki czemu nie ma konieczności decydowania się na profil premium w ciemno.


Najlepszyflirt.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Najlepszyflirt.com.

Odwiedź Najlepszyflirt.com

Napisz recenzję