Elitemeetsbeauty.com

Czym jest portal Elitemeetsbeauty.com i dla kogo powstał?

Elitemeetsbeauty.com to nowoczesny serwis randkowy, skupiający elitarne grono członków, którzy szukają związków, miłości, flirtu czy randki. Platforma powstała kilka lat temu i obecnie ma wielotysięczne grono użytkowników. Strona została założona z myślą o zamożnych kobietach i mężczyznach z wyższych sfer, którzy szukają osób o określonym życia, zainteresowaniach, a także o dobrym wykształceniu i odpowiedniej sytuacji materialnej. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do tego grona, koniecznie sprawdź, jak działa Elitemeetsbeauty.com, oraz jak założyć tam swój profil.

O co chodzi na stronie Elitemeetsbeauty.co?

Nazwa platformy w dowolnym tłumaczeniu oznacza „elitarny spotyka piękną” – ale oczywiście możemy to też odwrócić: „elitarna spotyka pięknego”. I już mamy kwintesencję tego, czym dokładnie jest Elitemeetsbeauty.com. Łatwo zrozumieć, że chodzi tu o możliwość poznawania się osób i nawiązywanie znajomości o charakterze matrymonialnym. 

Koktajle o zachodzie słońca na jachcie, upragniona rezerwacja w najlepszej nowej restauracji i weekendowy wypad na Ibizę i południe Francji nigdy nie powinny odbywać się w samotności. Zaangażowanie w małżeństwo pomiędzy bogatym i odnoszącym sukcesy mężczyzną a jego żoną może być mocne, jednak często małżeństwa o dużej mocy przypominają bardziej ustalenia biznesowe niż seksowne, uwodzicielskie związki” – dowiadujemy się z rubryki „O nas”. Oznacza to, że wcale nie musisz być singlem lub singielką, by szukać swojego szczęścia na Elitemeetsbeauty.com.
Jak dowiemy się z informacji na głównej stronie platformy, ktoś znajduje tu miłość średnio co 14 minut. Statystyki te wyglądają imponująco. A jak funkcjonowanie strony wygląda w praktyce?

Jak założyć konto na Elitemeetsbeauty.com?

Strona powstała w 2021 roku i od tamtej pory cały czas się rozrasta. Można w niej znaleźć profile kobiet i mężczyzn, którzy szukają znajomości. Skierowana jest do osób o różnych preferencjach seksualnych, co widać już przy zakładaniu konta. Zakładanie profilu jest darmowe, a przy tym bardzo proste. Podstawowy formularz rejestracyjny zawiera tylko kilka pól, które pozwalają otworzyć konto, powiązane z konkretnym mailem.

Każdy użytkownik uzupełnia swój profil w informacje o sobie, a także zdjęcia. Operator strony, którym jest Nextlove Limited, przekonuje, że wszystkie profile są weryfikowane, a każdy z użytkowników, który podejrzewa obecność kont fałszywych, może je zgłaszać do kontroli. Zakładając darmowe konto na Elitemeetsbeauty.com podajesz m.in. swoją płeć, płeć osoby, której szukasz i adres mailowy. To wszystko. Potem potwierdzasz rejestrację na mailu i gotowe. Od razu możesz przejść do tworzenia swojego profilu, który pomoże Ci wzbudzić zainteresowanie i znaleźć osoby, z którymi nawiążesz znajomości miło spędzisz czas.

Jakie funkcje ma platforma Elitemeetsbeauty.com?

Elitemeetsbeauty.com strona wyposażona jest w liczne mniej lub bardziej zaawansowane rozwiązania, które umożliwiają Ci nawiązanie relacji i kontakt z interesującymi Cię osobami. Część funkcji dostępna jest w darmowej wersji, jednak aby w pełni korzystać z możliwości platformy należy wykupić opcję płatną, czyli konto premium. Rozwiązania, które dostaniesz dzięki temu, pozwolą Ci natychmiast rozpocząć poszukiwania wymarzonej osoby. Do dyspozycji masz na przykład prostą i zaawansowaną wyszukiwarkę, w której znajdziesz użytkowników zgodnych z Twoimi kryteriami. Jeśli ktoś Ci przypadnie do gustu – możesz przesłać mu wirtualny prezent. Jest to też świetny sposób na nawiązanie relacji jeśli nie masz pomysłu, od czego zacząć.

Tym, co jest dobre w przypadku kont premium, jest wyróżnienie, dzięki któremu dany profil staje się dobrze widoczny. Jeśli chcesz, możesz toczyć pogawędki i flirtować na czacie 1:1. Wśród rozwiązań są także najbardziej podstawowe funkcje, jak choćby blokowanie profili, z którymi nie chcesz już kontaktu, czy też dodawanie do ulubionych.Strona ma nowoczesny wygląd i jest stworzona także na urządzenia mobilne. Responsywność umożliwia łatwe poruszanie się po serwisie także na mniejszych wyświetlaczach. Konta premium można wykupić na okres wybrany spośród kilku dostępnych.

Najkrótszą opcją jest usługa miesięczna, ale są także na 3, 6 oraz 12 miesięcy. Płatności można dokonać na różne sposoby, a tego typu członkostwo jest automatycznie odnawialne. Dodatkowo istnieją także pakiety kredytów, które wykupują wszyscy użytkownicy. Pakiety dostępne są w różnych wielkościach, a cena podstawowego wynosi już niespełna 40 złotych. Co ciekawe, właściciele platformy uruchomili także różne bonusy dla użytkowników wykupujących pakiety.

Jakie są plusy i minusy serwisu Elitemeetsbeauty.com?

Platforma jest nowocześnie i przejrzyście skonstruowana. Rejestracja jest bardzo prosta, a zakładanie konta – darmowe. Takie rozwiązanie sprawia, że w początkach swojej obecności na stronie można dokładnie zapoznać się z dostępnymi w niej rozwiązaniami, zakładkami itp. Operator strony zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo użytkowania. Zdjęcia, które dodają użytkownicy, jak też dane, które podają, nie są dostępne dla nikogo i są bezpiecznie przechowywane. Co istotne, widok profili dostępny jest tylko dla osób zarejestrowanych, co daje dodatkowy komfort i bezpieczeństwo.

Ważną zaletą jest reponsywność strony, dzięki czemu można z niej wygodnie korzystać także na urządzeniach mobilnych, tu jednak lepiej sprawdzi się aplikacja, która dostępna jest zarówno na modele z Androidem, jak i iOS. Oczywiście jak każda tego typu platforma, także i ta, ma swoje minusy. Jednym z nich może być obecność fałszywych profili. Choć operator strony dokłada wszelkich starań, by tego uniknąć, nie jest wykluczone, że takie fejkowe konta można na Elitemeetsbeauty.com spotkać. Warto pamiętać, że w takiej sytuacji podejrzane profile należy zgłaszać operatorowi do manualnej kontroli.


Elitemeetsbeauty.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Elitemeetsbeauty.com.

Odwiedź Elitemeetsbeauty.com

Napisz recenzję