Czym jest serwis Bongacams.com i do kogo jest skierowany?

Bongacams.com to strona internetowa skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich, gdzie możesz oglądać sex-kamerki na żywo. Jest bardzo dobrze prowadzona i ma wielu użytkowników, prezentujących treści w różnych kategoriach. Na tej stronie kobiety i mężczyźni z całego świata mogą spotkać się na internetowym wideo-czacie na żywo i realizować wspólne fantazje seksualne. Jedyne, co musisz zrobić, to założyć swoje darmowe konto. Zarejestrowanym użytkownikom pozwala to korzystać z różnych funkcji, które oferuje platforma. Wchodząc pierwszy raz na stronę zostaniesz losowym gościem i choć możesz podglądać kamerki, to nie możesz nawiązać kontaktu z ich właścicielami i właścicielkami. Darmowa rejestracja pozwala cieszyć się zdjęciami i filmami modeli i modelek, a także prywatnymi pokazami z opcją Cam2Cam. Sprawdź już teraz, jak założyć darmowe konto na Bongocams.com!

Jak zarejestrować się na Bongacams.com?

Aby założyć bezpłatne konto na Bongocams.com wejdź na główną stronę serwisu i kliknij w zielony przycisk z napisem „darmowa rejestracja”. Po chwili zobaczysz okno, w którym musisz określić swój login, który będzie jednocześnie nazwą użytkownika, z której będziesz korzystał w serwisie. Następny krok to wybranie bezpiecznego hasła logowania się do serwisu. Rejestrując się potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i zgadzasz z regulaminem funkcjonowania strony. Co ciekawe, przy rejestracji otrzymasz już 10 darmowych tokenów, które możesz wykorzystać potem do rozmów na czacie i nie tylko.

Czy korzystanie ze strony Bongacams.com jest całkowicie bezpłatne?

Rejestracja w serwisie Bongacams.com sprawia, że przestajesz już być gościem i będziesz mógł korespondować z modelkami lub modelami. Do tego jednak potrzebne są tzw. tokeny, czyli umowna waluta przyjęta w serwisie, którą płacisz za konkretne czynności. W zależności od miejsca, z którego korzystasz – na przykład czata grupowego lub prywatnego – zapłacisz inną liczbę tokenów. Obecnie cennik przedstawia się następująco:

  • 30 tokenów na minutę na czacie grupowym
  • 60 tokenów na minutę na czacie prywatnym
  • 90 tokenów na minutę za całkowicie prywatny czat
  • oraz 15 tokenów na minutę za tzw. tryb szpiega lub podglądacza.

Czym są dokładnie te czaty i czym jest status „szpiega” albo „podglądacza”? Czat grupowy to ten, do którego dostęp mają wszyscy użytkownicy. Czat prywatny to czat, gdzie użytkownik może rozmawiać z modelem lub modelką, ale może jednocześnie być obserwowany przez „szpiega”. Z kolei na całkowicie prywatnym czacie użytkownik znajduje się tylko z wybranym modelem lub modelką.

Oznacza to, że aby korzystać w pełni z rozwiązań, dostępnych w serwisie, należy wykupować pakiety tokenów. Użytkownik, który choć raz wykupił pakiet, zyskuje status użytkownika premium. A ile kosztują pakiety tokenów? Są one dostępne w różnej ilości i każdy można wybrać pakiet odpowiedni dla siebie. Oczywiście im więcej tokenów kupimy jednorazowo, tym korzystniej rozkłada się cena. Dostępne są pakietu już od 18 tokenów za 1,99 euro, aż po 42100 za 2500 euro. Zakupując najmniejszy pakiet cena jednego tokenu wyniesie 0,11 e, a w przypadku największego: już tylko 0,6 euro.

Operator strony, aby ułatwić użytkownikom nabywanie tokenów, stworzył specjalną usługę Auto top-up, która umożliwia automatyczny zakup tokenów, kiedy poprzedni pakiet będzie na wyczerpaniu. Jeśli usługa ta zostanie uruchomiona, wówczas serwis automatycznie dokonuje zakupu takiego samego pakietu, jaki użytkownik nabył poprzednim razem, korzystając z tej samej płatności i zachowując dokładnie takie same metody transakcji.

Jak poruszać się po stronie i z niej korzystać?

Po rejestracji korzystanie z platformy wymaga każdorazowego logowania. Na stronie głównej znajdziemy kilka różnych działów, w które od razu możemy wejść, takich jak: wszystko, kobiety, mężczyźni, pary, trans, nowi użytkownicy oraz tryb szpiega. Można także skorzystać z funkcji sortowania m.in. po popularności, tylko najnowsze czaty, czy statusie zakochania.

Przydatnym dodatkiem jest podręczny „schowek” a historią odwiedzanych przez ciebie modelek i modeli. W ten sposób od razu możesz wrócić do swojej ulubionej kamerki, bez obaw, że zapomnisz.

Jakie są plusy i minusy platformy Bongacams.com?

Przede wszystkim strona jest bezpłatna i może z niej korzystać absolutnie każdy dorosły użytkownik sieci. Ma ona olbrzymie grono użytkowników i użytkowniczek, a modele i modelki prezentują treści w różnych grupach tematycznych. Poruszanie się po stronie jest banalnie proste. Już wchodząc na serwis zauważysz na samej górze strony hashtagi, które ułatwią Ci wybranie interesującej Cię kategorii. Platforma jest niezwykle łatwa w obsłudze, przejrzysta i bardzo prosto się po niej poruszać. Do tego, każdy użytkownik znajdzie w niej coś dla siebie i zrealizuje swoje wszelkie seksualne podniety.

Strona ma także pewien minus – lub aspekt, który może w taki sposób być postrzegany. Po prostu nie jest to strona typowo randkowa. Jeśli szukasz internetowej znajomości, lub spotkań w realu – to nie jest miejsce, w którym możesz je znaleźć. Bongocams.com to strona, która powstała specjalnie dla tych, którzy lubią korzystać z kamerek internetowych, by nawiązywać seksualne kontakty. Osób, które widzisz na kamerkach, najpewniej nigdy nie będziesz w stanie spotkać osobiście. To po prostu platforma wyłącznie z seks-kamerkami.

Czy warto założyć kontro na Bongacams.com?

Serwis Bongacams.com to wyjątkowe miejsce w sieci, dające szansę na możliwość podglądania innych osób w sieci, podczas gorących sytuacji. Strona ma mnóstwo możliwości, a rejestracja jest darmowa. Jeśli szukasz najlepszych kamerek na żywo – załóż darmowe konto na Bongocams.com już dziś


Bongacams.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Bongacams.com.

Odwiedź Bongacams.com

Napisz recenzję