Dla kogo jest serwis samotneserca.com i jaki jest jego charakter?

Jeśli jesteś osobą w wieku 50+ i szukasz miłości w sieci, to odwiedź platformę Samotneserca.com. Jest to strona dla osób w bardziej dojrzałym wieku, które z różnych przyczyn chcą znaleźć poważny związek na długo. Rejestracja jest bezpłatna, jednak aby uzyskać dostęp do pełnego zakresu funkcji i rozwiązań, dostępnych na stronie, należy aktywować płatne członkostwo na Samotneserca.com. Jak to wszystko zrobić, jak działa strona i czy warto się tam zarejestrować? Koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik na temat wspomnianego serwisu.

Jak się zarejestrować w portalu Samotneserca.com?

W trosce o wszystkich starszych użytkowników, nawet tych, którzy na co dzień niezbyt chętnie korzystają z sieci, rejestracja w serwisie Samotneserca.com została uproszczona do minimum, a poruszanie się po platformie jest intuicyjne i łatwe do zapamiętania. Co zrobić, żeby się zarejestrować? Wystarczy tylko kilka kroków. Oto one w formie krótkiej instrukcji.

1) Wejdź na stronę Samotneserca.com i znajdź specjalny banner z napisem „zarejestruj się bezpłatnie”. W odpowiednim okienku podaj swój adres e- mail, a następnie kliknij przycisk „dalej”. Zwróć uwagę na to, że na tym etapie rejestracji deklarujesz akceptację regulaminu oraz polityki prywatności, które są stosowane na tej stronie.

2) Kolejnym etapem jest wysyłka e-maila rejestracyjnego. Na podany przez Ciebie adres skrzynki trafi informacja o zarejestrowaniu Twojego konta. W wiadomości znajdziesz link aktywacyjny z prośbą o kliknięcie w niego. Jest to ostateczne potwierdzenie Twojej chęci rejestracji w serwisie.

3) Po kliknięciu w link aktywacyjny zostaniesz powtórnie przekierowany na stronę Samotneserca.com, gdzie będziesz mógł dokończyć tworzenie swojego profilu, włącznie z wypełnieniem najważniejszych informacji o sobie.

Pamiętaj, że Twój profil jest Twoją wizytówką i powinien być jak najdokładniej uzupełniony. Im więcej informacji o sobie zawrzesz, tym większa szansa na znalezienie osoby, która będzie Ci odpowiadać. To bardzo ważne, by wzmianki, które o sobie umieszczasz, były zgodne z prawdą. Pamiętaj, że sam z pewnością oczekujesz szczerości wśród potencjalnych kandydatów. Inni chcą tego samego. Nikt nie szuka osoby, która nie jest szczera, bo to – zwłaszcza dla osób „po przejściach” i z dużym dorobkiem związkowym, jak to zazwyczaj bywa w dojrzałym wieku – jest jedna z największych przeszkód w tworzeniu udanej i trwałej relacji.

Jakie są najważniejsze wady i zalety portalu Samotneserca.com?

Portal Samotneserca.com to świetny i popularny serwis o charakterze matrymonialnym, który pochwalić się może bardzo dużą skutecznością w kojarzeniu par. Trwały związek odnalazło tu już wiele tysięcy par. Można zatem powiedzieć, że właśnie to jest jednym z najważniejszych plusów platformy i pokazuje, że naprawdę warto się w niej zarejestrować. Jednak serwis ma dużo większą liczbę zalet. Jakich? Spójrz poniżej!

1) Bardzo łatwa rejestracja w zaledwie kilku krokach.
2) Prosta obsługa serwisu i łatwe poruszanie się po stronie.
3) Możliwość założenia konta całkowicie bezpłatnie z szansą na jego rozszerzenie w płatnym profilu, by w pełni korzystać w funkcji in rozwiązań, dostępnych na platformie. Ceny pakietów premium wahają się w zależności od okresu, na który wykupujesz płatną usługę. Najtańszy to 29.90 zł za miesiąc.
4) Bardzo duża liczba użytkowników ułatwia znalezienie osoby, która będzie nam odpowiadać. A każdego dnia nowych osób przybywa – to nawet 1000 nowych użytkowników w ciągu doby.
5) Duże doświadczenie twórców serwisu sprawia, że portal Samotneserca.com jest stale ulepszany, a dyskrecja i poszanowanie prywatności użytkowników są jednym z priorytetów.
6) Właściciele strony dokładają wszelkich starań, by weryfikować jak największą liczbę użytkowników. Ponadto weryfikacji podlega każdy profil żeński.

To bardzo wiele plusów, które przekonają chyba każdego, że serwis Samotneserca.com jest jednym z najlepszych miejsc do kojarzenia dojrzałych osób, szukających trwałego związku. Jednak, tak jak w każdym serwisie o charakterze matrymonialnym, tak i tu pojawiają się pewne wady. Jedną z nich jest na przykład przewaga profili męskich nad żeńskimi. Jest to typowy problem stron randkowych. Tak już jest, że to mężczyźni częściej są aktywnymi poszukiwaczami związku, a w większości krajów są oni w przewadze, stąd ma to przełożenie na liczbę zarejestrowanych kont w serwisach matrymonialnych. Innym minusem korzystania z portalu Samotneserca.com jest ryzyko natknięcia się na fałszywy profil. To również nie jest domena jedynie tej platformy, ale i

wszystkich innych serwisów. Wynika to ze specyfiki internetu i nie ma związku z konkretnymi cechami danej strony. Warto jednak podkreślić, że twórcy serwisu dokładają wszelkich starań by każdego dnia weryfikować jak największą liczbę nowo powstałych profili, c z pewnością przyczynia się do ograniczenia fejkowych kont.

Czy warto zarejestrować się na portalu Samotneserca.com?

Analizując powyższe plusy i minusy nie sposób dojść do wniosku, że portal Samotneserca.com to świetne miejsce, w którym tysiące osób już znalazło wielką miłość i trwały związek na dojrzałym etapie swojego życia. Jak każdy serwis i ten ma swoje wady oraz ograniczenia, jednak liczba plusów zdecydowanie przeważą nad minusami. Jeśli i Ty chcesz przekonać się, jak dokładnie działa platforma Samotneserca.com już dziś odwiedź ją i bezpłatnie zarejestruj się. Poznaj historie osób, które poznały się właśnie tu i dzięki temu serwisowi nawiązały trwałą relację – być może to pomoże Ci się przekonać, że naprawdę warto szukać miłości w serwisie Samotne serca.com.

 


Samotneserca.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Samotneserca.com.

Odwiedź Samotneserca.com

Napisz recenzję