Dla kogo jest strona Singles50.pl?

Platforma Singles50.pl to polska strona internetowa dla osób powyżej 50., które szukają prawdziwego, długoterminowego związku i miłości. Jest to nowoczesny serwis, wyposażony w ciekawe rozwiązania, która ułatwiają nawiązanie satysfakcjonującej relacji i bliższe poznanie osób, które są dla nas interesujące.

Rejestracja w serwisie jest darmowa, jednak w celu uzyskania dostępu do najbardziej zaawansowanych funkcji portalu, warto ulepszyć konto do płatnego członkostwa. Już wchodząc na główną stronę serwisu, znajdziesz tam opinie innych użytkowników, którym udało się znaleźć miłość i długi związek. „Na poprzednich stronach, wiele z przedstawianych mi profili, zupełnie do mnie nie pasowało. Singles50 jest inne: polecane osoby w końcu mają mi coś do zaoferowania!” – czytamy w jednej z nich. Jak to działa, jak się zarejestrować i z jakich funkcji można skorzystać? Sprawdź to poniżej!

Jak zarejestrować się na Singles50.pl?

Strona Singles50.pl jest skonstruowana w sposób bardzo prosty i przejrzysty, by wszystkie osoby – nawet te, która na co dzień nie korzystają z sieci i unikają internetu – mogły bez kłopotu utworzyć swój profil. A jak to zrobić? Oto prosta instrukcja.

Na stronie głównej serwisu www.singles50.pl znajdź okienko z hasłem „Zarejestruj się bezpłatnie”. Zaznacz tam swoją płeć oraz płeć osoby, której szukasz. Następnie należy kliknąć przycisk rejestracji. Wtedy zostaniesz przekierowany do wirtualnej asystentki, która z pomocą prostych pytań łatwo przeprowadzi Cię przez proces rejestracji. To wtedy podasz swoje imię, które widoczne będzie w portalu. Podajesz informacje, takie jak data urodzin, miejsce zamieszkania Twojego idealnego partnera/partnerki. W kolejnych krokach asystentka zapyta Cię m.in. o to, w jaki sposób poszukujesz partnera, jak podejmujesz decyzje, dotyczące związku, czy też do czego przykładasz największą uwagę przy wyborze partnera. Ta seria pytań w późniejszym etapie ułatwi dobór odpowiednich propozycji osób, których profile będą Ci prezentowane. Wybierasz także preferowany wygląd partnera – na przykład wzrost i budowę ciała. Ponadto wskazujesz przedział wiekowy swojego idealnego kandydata, jego wykształcenie czy stosunek do palenia.

Po serii pytań o partnera, asystent zada pytania dotyczące Ciebie. Wszystko po to, by i Twój profil mógł być dopasowywany do preferencji użytkowników strony. Pozwala to na jak najlepsze dopasowanie sylwetek i oczekiwań poszczególnych użytkowników.

Czym różni się profil darmowy od płatnego?

Różnic jest wiele i mają one istotny wpływ na skuteczność poszukiwań oraz zadowolenie użytkownika z korzystania z portalu Singles50.pl. Profil darmowy pozwala dokonać pełnej rejestracji i uzupełnić wszelkie dane na swój temat, a także na temat poszukiwanej przez nas osoby. Możesz też dodać zdjęcie i zapoznać się z działaniem i wyglądem serwisu. Możesz też przeglądać profile innych użytkowników, jednak możliwości kontaktu są ograniczone. Wszystko dlatego, że serwis opiera się o naukowo opracowany test osobowości, na podstawie którego dobierani są potencjalni partnerzy. Użytkownik dostaje listę profili użytkowników, z którymi może się skontaktować jednak tylko wtedy, kiedy i ta druga strona wykaże zainteresowanie.

Jedną z najważniejszych funkcji, do których masz dostęp w profilu płatnym, jest innowacyjne rozwiązanie, niespotykane w tego typu serwisach: chodzi o video- randkę! Korzystając z tego rozwiązania to Ty decydujesz, z kim chcesz rozmawiać, jak długo i co chcesz tej osobie powiedzieć. Możliwość zobaczenia potencjalnego partnera w rozmowie na żywo pozwala bardzo poszerzyć nasz obraz danej osoby. To, jak mówi, gestykuluje, jaką ma mimikę jest bardzo istotne w budowaniu ogólnego wrażenia.

Dlaczego warto wybrać Singles50.pl? Plusy i minusy

Singles50.pl to serwis przeznaczony dla singli 50+, jednaka nie oznacza to, że tylko takie osoby w nim czekają. Zarejestrować się mogą w nim wszyscy dorośli użytkownicy sieci, co znaczy, że wcale nie musisz być singlem po 50, który szuka osoby w podobnym wieku. Jeśli szukasz młodszego lub sporo starszego partnera, to Singles50.pl zdecydowanie jest także dla Ciebie.

Co przemawia za serwisem Singles50.pl? Przede wszystkim łatwość rejestracji i przejrzyste zasady użytkowania. Platforma ma tysiące użytkowników, a liczba kobiet i mężczyzn jest bardzo zbilansowana, dzięki czemu nie ma poczucia „konkurencji”. Sama strona jest bardzo łatwa w użytkowaniu i znajdują się tu profile aktywnie korzystających użytkowników. Co więcej, operator serwisu dokłada wszelkich starań, by na portalu pojawiało się jak najmniej profili fałszywych. W tym celu konta użytkowników podlegają weryfikacji. To olbrzymia zaleta strony i w olbrzymim stopniu wpływa na zadowolenie użytkowników.

Tym, co najbardziej przemawia za tym, że warto zarejestrować się w serwisie Singles50.pl są opinie zadowolonych użytkowników, które znajdziesz na stronie. Sprawdź, co piszą, a już nie będziesz mieć wątpliwości! Jednym z najważniejszych aspektów korzystania z tego typu stron jest anonimowość i bezpieczeństwo danych. Operator strony Singles50.pl unormował te kwestie w regulaminie użytkowania strony, dbając o komfort użytkowników.

A jakie są minusy portalu? Przede wszystkim obecność profili fałszywych. Zjawisko to jest popularne w serwisach o charakterze matrymonialnym i ze względu na specyfikę serwisu nie jest możliwe jego całkowite wyeliminowanie. Mimo to odsetek fałszywych profili na Singles50.pl jest niewielki. Innym „minusem” strony jest mała przewaga profili męskich nad żeńskimi – to także specyfika stron randkowych w sieci.

Czy warto zarejestrować się w serwisieSingles50.pl?

Platforma Singles50.pl to nowoczesny sposób na znalezienie osoby o preferowanych przez nas cechach. Ze względu na funkcję video-randki portal umożliwia jeszcze lepsze poznanie danej osoby zanim zdecydujemy się na spotkanie na żywo. To unikalna i warta polecenia metoda. Już dziś możesz bezpłatnie się zarejestrować, a kiedy już sprawdzisz, jak korzystać z platformy, zdecydujesz, czy chcesz tu zostać na dłużej. Wielka miłość może na Ciebie tu czekać!


Singles50.pl Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Singles50.pl.

Odwiedź Singles50.pl

Napisz recenzję