VictoriaMilan.com

Czym jest serwis VictoriaMilan.com?

Platforma VictoriaMilan.com to międzynarodowa strona internatowa dla wszystkich pełnoletnich użytkowników sieci, którzy pozostają w związkach, ale szukają pozamałżeńskiego romansu lub dyskretnych znajomości. Została założona w 2010 roku i po 13 latach obecności w sieci witryna ta ma ugruntowaną pozycję w branży matrymonialnych i randkowych serwisów w sieci. Szczególną popularnością cieszy się w krajach skandynawskich. Serwis VictoriaMilan.com kierowany jest do dorosłych o dowolnej orientacji seksualnej i połączy zarówno panie i panów, panów z panami, jak i panie z paniami.

VictoriaMilan.com daje swoim użytkownikom gwarancję prywatności i dyskrecji, a także pozwala zachować pełną anonimowość dzięki specjalnie przeznaczonym do tego narzędziom. W serwisie tym znajdziesz jedynie zweryfikowane profile, dzięki czemu korzystanie z niego jest niezwykle komfortowe i efektywne.

Platforma VictoriaMilan.com to jedyne takie miejsce w sieci, w którym osoby pozostające w związkach mogą nawiązywać przelotne znajomości oraz dłuższe romanse w kraju, czy też za granicą. Niezależnie od tego czy jesteś właśnie w swoim mieście, czy też w podróży – w serwisie zawsze znajdziesz osoby chętne na gorące spotkanie. Sprawdź, jak to działa i już dziś przekonaj się, jak łatwo możesz znaleźć kochanka lub kochankę w swojej okolicy!

Platforma VictoriaMilan.com

Rejestracja i funkcje serwisu. Jak to działa?

Rejestracja na platformie VictoriaMilan.com jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka chwil. Aby bezpłatnie założyć konto, wejdź na stronę główną platformy i odszukaj ikonkę „zaloguj” w prawym górnym rogu. Należy na nią kliknąć, by na kolejnej karcie znaleźć informację „zarejestruj się tutaj” z przekierowaniem na kolejną podstronę. Wówczas należy zaznaczyć swoją płeć a następnie określić stan cywilny. Choć VictoriaMilan.com to serwis głównie dla osób w związkach, to jednak single również mogą dokonać rejestracji. Następnie należy zaznaczyć, kogo szuka się w serwisie, a potem wpisać aktualny adres e-mail. Na tej samej karcie znajduje się także pytanie o możliwość przesyłania wiadomości mailowych dla członków serwisu – choć zwykle automatycznie tego typu propozycje odrzucamy, w obawie o zalew zbędnych wiadomości, w tym przypadku warto wyrazić zgodę, by móc liczyć m.in. na wiadomości o darmowych okresach próbnych, ofertach specjalnych czy darmowych kredytach.

Ostatni etap to kliknięcie przycisku „kontynuuj”, co oznacza założenie konta i wysłanie linka aktywacyjnego drogą mailową na wskazany adres. Wtedy należy dokonać aktywacji, klikając w wysłany link. I gotowe!

Jakie funkcje czekają na zarejestrowanych użytkowników VictoriaMilan.com? Przede wszystkim zaawansowana wyszukiwarka profili. Stosować można kilka różnych kryteriów, takich jak wiek, płeć, profile tylko ze zdjęciem czy osoby tylko online. Jedną z najbardziej przydatnych funkcji jest czat online, który umożliwia szybkie kontaktowanie się z wybranymi osobami. Któryś z użytkowników Ci nie pasuje, nie podoba Ci się lub po prostu nie chcesz już więcej z nim rozmawiać? Nic problemowego: możesz po prostu go zablokować, by już więcej nie próbował nawiązywać z Tobą kontaktu.

Użytkownicy mogą korzystać z platformy VictoriaMilan.com nie tylko na komputerach, lecz dzięki aplikacji także na urządzeniach mobilnych. W ten sposób zawsze pozostaniesz w kontakcie.

Co ważne z perspektywy bezpieczeństwa użytkowników, profile oraz informacje w nich zawarte widoczne są tylko prywatnie, a zatem dostęp do nich mają tylko osoby zarejestrowane i zalogowane na swój profil.

Ile kosztuje korzystanie z platformy?

Serwis VictoriaMilan.com pozwala na darmową rejestrację, a zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z licznych funkcji serwisu. Są one jednak ograniczone i tylko płatne członkostwo pozwala w pełni korzystać z rozwiązań, dostępnych w serwisie.

Istnieje kilka typów kont płatnych. Są to: Premium Basic, Premium Bronze, Premium Gold oraz Premium Platinium, które odpowiadają okresom, na które wykupiony został pakiet. Odpowiednio jest to: 1, 3, 6 oraz 12 miesięcy. Mogą być one opłacone m.in. kartą kredytową lub przelewem. Co istotne, są to pakiety odnawialne, dlatego w przypadku chęci zawieszenia członkostwa premium należy zgłosić to w odpowiednim czasie, wynikającym z regulaminu. Ceny poszczególnych pakietów wynoszą: 147,56 za miesiąc, 184,46 za 3 miesiące, 221,37 za 6 miesięcy oraz 328,41 za abonament roczny.

Platforma VictoriaMilan.com

Jakie są plusy i minusy serwisu VictoriaMilan.com?

Strona VictoriaMilan.com to nowoczesna platforma dla dorosłych, ciesząca się ugruntowaną pozycją w sieci. Ma ona szereg plusów – począwszy od szerokiej społeczności międzynarodowej, świetnej reputacji, eleganckiego designu i prostej obsługi, przez darmową rejestrację, liczne funkcje, wspomagające wyszukiwanie potencjalnych partnerów schadzki, a na bezpieczeństwie użytkownika kończąc.

Platforma cieszy się także świetnym balansem kobiet do mężczyzn – na poziomie 43 do 57, co daje równe szanse na znalezienie kochanki lub kochanka. Co więcej, jest to jedna z najszybciej rozwijających się tego typu stron w sieci. Jak deklarują operatorzy platformy, każdego dnia rejestruje się tutaj blisko 16 tysięcy nowych użytkowników, a ponad 20 tysięcy dopasowani dziennie to świetny wynik. Obecnie strona skupia blisko 10 milionów aktywnych członków.

Jest również kilka minusów strony: istnieją tu fałszywe profile i jest więcej mężczyzn niż kobiet. Choć strona jest bardzo dobrze znana, to jednak w wielu krajach europejskich ma dużą konkurencję i wiele innych opcji, jak na przykład Skokwbok69.pl w polskiej sieci.

Jeśli szukasz nowoczesnej platformy, która stanie się dla Ciebie miejscem na znalezienie partnerki bądź partnera na niezobowiązujące spotkania poza Twoim związkiem, to VictoriaMilan.com jest wart polecenia.


VictoriaMilan.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o VictoriaMilan.com.

Odwiedź VictoriaMilan.com

Napisz recenzję