Czym jest Be2.pl?

Serwis Be2.pl jest jednym z najpopularniejszych obecnie portali do nawiązywania znajomości o charakterze matrymonialnym. To świetne miejsce, skupiające tysiące użytkowników szukających trwałego związku i miłości. Doskonale oddaje to sama nazwa portalu, którą można przetłumaczyć po prostu jako „bądźmy we dwoje” czy „bądźmy parą”, a także hasło, które przyświeca platformie: „Poznaj prawdziwych ludzi o poważnych zamiarach”.

Serwis Be2.pl cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i każdego dnia łączy ludzi w trwałe związki. Jeśli i Ty szukasz czegoś więcej niż przelotnego romansu i zależy Ci na znalezieniu prawdziwej miłości – może nawet na całe życie – to ten portal jest dla Ciebie. Znajdziesz tu osoby, które łączy poszukiwanie trwałego związku.

Prawie 20 lat historii

Portal Be2.pl został założony w 2004 roku i jest obecnie jednym z największych i najdłużej istniejących serwisów o charakterze matrymonialnym w sieci. Przez blisko 20 lat istnienia, a dokładniej 18 lat, połączył w pary tysiące użytkowników z wielu krajów na świecie. Polska platforma Be2.pl skupia ponad dwa miliony zarejestrowanych użytkowników, z których większość to single. Bardzo istotną zaletą tego serwisu jest dość zrównoważona proporcja kobiet i mężczyzn, co znacznie podnosi szansę na znalezienie tej właściwej osoby.

Przez lata obecności serwisu Be2.pl jego twórcy udoskonalali funkcjonowanie strony, dbając o każdy jej szczegół, związany zarówno z samą obsługa portalu, jak i bezpieczeństwem, anonimowością oraz komfortem użytkowników – czyli tym, co w poszukiwaniu miłości w sieci liczy się najbardziej. Wszystko to sprawia, że Be2.pl należy do serwisów godnych zaufania. Już dziś i Ty możesz stać się członkiem wielotysięcznej społeczności użytkowników.

Co wyróżnia serwis Be2.pl i dlaczego warto założyć tu konto?

Jednym z najważniejszych aspektów poszukiwań partnera na Be2.pl jest wypełnienie obszernego testu osobowości. Jest to etap kluczowy dla jak najtrafniejszych dopasowań potencjalnych partnerów. Składa się z on z bardzo wielu szczegółowych pytań, dotyczących niemal każdego obszaru osobowości użytkownika, a także jego preferencji co do związku oraz potencjalnego

partnera. Nie są to oczywiście pytania przypadkowe czy wręcz trywialne. Wiele z nich ma naukowe podłoże i pozwala z dużą pewnością dopasować do siebie osoby, które maja duże szanse na to, by nawiązać trwałą znajomość – być może na całe życie. Kwestionariusz zawiera pytania natury charakterologicznej, psychologicznej, osobowościowej, a także dotyczące zainteresowań, ulubionej muzyki, filmów, preferowanej kuchni, wykonywanego zawodu, czy wreszcie wyglądu.

Wszystkie pytania przygotowane zostały przez psychologów, dlatego w wiarygodny sposób pokazują nasz profil osobowościowy i społeczny. Pytania te nie tylko pokazują nasze preferencje, ale także pozwalają określić nas jako potencjalnego partnera.

Właśnie w ten sposób, po serii szczegółowych pytań, w serwsie powstaje nasz profil i właśnie według tego klucza wyświetlają się proponowani nam kandydaci bądź kandydatki. Warto pamiętać o tym, że im dokładniej i skrupulatniej – oraz, przede wszystkim – zgodnie z prawdą odpowiemy na pytania z kwestionariusza, to będziemy mieć większą szanse na dopasowanie osoby, która naprawdę spełnia nasze oczekiwania. To jest naprawdę możliwe dzięki zaawansowanemu algorytmowi, który niczym swatka łączy ze sobą ludzi, którzy poszukują miłości. Odpowiadając zatem na pytanie o to, czy warto założyć konto na Be2.pl, bez wątpienia należy odpowiedzieć, że tak. A jak to zrobić? To bardzo proste.

Be2.pl – rejestracja, pierwsze kroki w serwisie oraz plusy i minusy

Aby móc szukać partnera na Be2.pl należy założyć w serwisie swoje konto. Na szczęście twórcy serwisu doskonale wiedzą, że wypełnianie złożonego testu osobowości wymaga odpowiednio wiele czasu, dlatego nie trzeba tego robić już podczas rejestracji. Samo zakładanie konta jest bardzo proste i wymaga zaledwie kilku czynności.

Na stronie startowej www.be2.pl znajdziemy niewielkie okienko służące rejestracji. Należy tam odpowiedzieć na pytanie o swoją płeć oraz o płeć poszukiwaną. Po kliknięciu w przycisk „zarejestruj się teraz”, zostaniemy „przekazani” wirtualnej asystentce, z pomocą której odpowiemy na kolejne pytania: imię, datę urodzenia, miasto, w którym powinien mieszkać idealny partner. Są to sprawy nie tylko dotyczące „metryczki”, ale także mówiące nieco o naszym sposobie wybierania partnera, tym, jakie preferujemy u niego cechy – i nie tylko. Ten etap trwa kilka minut. Po nim należy podać swój adres mailowy oraz wybrać hasło, którym będziemy się posługiwać podczas logowania do serwisu.

Warto pamiętać, że rejestracja na Be2.pl jest darmowa, ale aby korzystać ze wszystkich funkcji serwisu należy mieć konto premium. Po wykupieniu go dostaniemy możliwość kontaktu z interesującymi osobami, a także będziemy mogli przeglądać zdjęcia innych użytkowników. Ile to kosztuje? Opłaty nie są wygórowane. Za trzy miesiące płatnego członkostwa należy zapłacić 150 złotych. Członkostwo odnawia się automatycznie, o ile wcześniej nie usuniemy konta. Co ciekawe, istnieją różne promocje, które pozwalają korzystać z konta premium taniej. Podsumowując, jest wiele plusów serwisu. Jest on bardzo przejrzysty, ma wielu użytkowników oraz liczne funkcje, które pozwalają skutecznie szukać miłości. Opłata członkowska premium nie jest wygórowana, a my możemy szukać wśród tysięcy użytkowników z naszej okolicy. Jest oczywiście kilka minusów strony, takich jak możliwe konta fałszywe, a także przewaga mężczyzn nad kobietami – co jest dla tego typu stron naturalne. Należy tu jednak nadmienić, że stosunek kobiet do mężczyzn na Be2.pl to obecnie 57 do 43 – czyli całkiem wyrównany.


Be2.pl Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Be2.pl.

Odwiedź Be2.pl

Napisz recenzję