Dojrzalerandkowanie.com

Czym jest platforma DojrzaleRandkowanie.com i jak się na niej zarejestrować?

DojrzaleRankdowanie.com to miejsce w sieci, w którym kobiety i mężczyźni spotykają się na seks-czacie lub by umówić się na gorącą seks-randkę na żywo. Portal przeznaczony jest dla osób 30+, które szukają partnerów 30+. Rejestracja w serwisie jest darmowa, jednak aby korzystać w pełni z rozwiązań dostępnych na platformie, należy korzystać z płatnych kredytów, dostępnych w paczkach. Cena najmniejszej paczki zaczyna się już od 99,99 zł. Poza tym, nie jest wymagane wkupywanie żadnego płatnego członkostwa.

Jak zarejestrować się w serwisie? To bardzo proste. Wejdź na stronę główną portalu DojrzaleRandkowanie.com i znajdź okienko rejestracji. Zaznacz kim jesteś i kogo szukasz, a następnie wpisz lokalizację, w której chciałbyś się z tą osobą spotkać. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony/poproszona o podanie swojego wieku i e-maila oraz stworzenie nicku, pod którym chcesz funkcjonować w serwsie. Pamiętaj, że rejestracja oznacza potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią oraz że zapoznałeś się z regulaminem strony oraz polityką prywatności. Dla najlepszego kontaktu z platformą podaj adres mailowy, z którego najczęściej korzystasz.

Kliknij przycisk „kontynuuj”, by na twojej skrzynce mailowej pojawił aktywacyjny e-mail. Kliknięcie w link w nim zawarty jest równoznaczne z aktywacją profilu. Od tej pory już możesz działać i szukać swojej pierwszej randki. Dla wygody użytkownika serwis DojrzaleRandkowanie.com umożliwia powiązanie swojego konta z kontem Google, co ułatwia logowanie się w serwisie. Jak widać, rejestracja jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilka chwil. Po aktywacji profilu możesz od razu przejść na stronę i uzupełnić swoje dalsze dane, a także dodać swoje zdjęcia.

Jak korzystać ze strony DojrzaleRandkowanie.com?

Platforma wyróżnia się ciekawym, nowoczesnym designem, prostą obsługą i przejrzystym menu. Jednym z podstawowych narzędzi na stronie jest wyszukiwarka, oparta o kryteria, takie jak płeć, wiek, dostępność online w bieżącym momencie, czy też wyszukująca profile tylko ze zdjęciem. Wyszukiwarka zaawansowana pozwala wykorzystywać szereg innych, bardziej szczegółowych kryteriów. Do dyspozycji użytkownika jest wiele ciekawych funkcji, takich jak czat na żywo, możliwość wyróżnienia profilu wśród innych, czy też możliwość zablokowania uczestników, z którymi nie chcemy już utrzymywać kontaktu.

Większość funkcji strony dostępna jest za użyciem pakietów kredytów, które nie wymagają wykupywania żadnego abonamentu. Dzięki temu korzystasz z kredytów tylko wtedy, kiedy używasz strony DojrzaleRandkowanie.com.

Ile kosztuje korzystanie ze strony DojrzaleRandkowanie.com?

Bieżące cen pakietów kredytów użytkownik znaleźć może w zakładce z warunkami i zasadami użytkowania portalu. Aktualnie ceny kształtują się następująco:

  • 200 kredytów za 99,99 zł
  • 400 kredytów za 149,99 zł
  • 900 kredytów za 299,99 zł oraz
  • 2500 kredytów za 799,99 zł.

Jak widać, najmniejszy pakiet dostępny jest już za 99,99 zł, jednak najbardziej opłacalne jest wykupienie większej liczny kredytów za jednym razem. Na początku możesz kupić minimalny pakiet, a kiedy już się przekonasz, jakie zalety ma strona DojrzelRandkowanie.com – pomyśleć o większym.

Kredyty Z pakietu wykorzystywane są na przesyłanie wiadomości do innych użytkowników, wysyłanie tzw. „lodołamaczy”, które pozwalają nawiązać znajomość z innym użytkownikiem i zbadać, czy on także jest nami zainteresowany. Każda wiadomość, wysłana do innego użytkownika, to koszt 10 kredytów. Z kolei koszt jednego lodołamacza to 2 kredyty.

Poza pakietami kredytów użytkownik może, ale nie musi kupować członkostwa Premium. Jest to status, który można wykupić na 3, 6 lub 12 miesięcy odpowiednio za 99,99 zł, 149,99 zł oraz 299,99 zł. Co to daje i jakie są z tego korzyści? Przede wszystkim nasz profil wyświetla się wysoko w wynikach wyszukiwania. Specjalna odznaka jest wyróżnikiem profilu, który dzięki temu nie ginie w setkach innych, podobnych profili. Dodatkowo, każdy użytkownik o statusie Premium otrzymuje pięć lodołamaczy dziennie. Ponadto, istnieją także specjalne pakiety Elite i VIP, przeznaczone dla kobiet. Pakiety Premium, Elite oraz VIP są automatycznie odnawialne.

Jakie są plusy i minusy platformy DojrzaleRandkowanie.com?

Serwis DojrzaleRandkowanie.com cechuje się nowoczesnym wyglądem i przejrzystą szatą graficzną. Korzystanie ze strony jest niezwykle proste, a operator strony przekonuje, że pierwszą znajomość można nawiązać już w tydzień. Olbrzymią zaletą serwisu jest duża liczba użytkowników, co ułatwia znalezienie potencjalnego partnera na seks-czat lub gorące spotkania na żywo.

Jedną z zalet portalu jest anonimowość użytkowników. Profile osób zarejestrowanych na platformie nie są widoczne przez osoby niezalogowane, co chroni tożsamość członków serwisu. Ważną kwestią jest brak miesięcznego abonamentu, co pozwala w elastyczny sposób korzystać z wykupionych przez siebie kredytów. Co do zasady, po prostu płacisz wtedy, kiedy korzystasz ze strony.

Przyjrzyjmy się teraz wadom serwisu. Jest ich kilka. Przede wszystkim, jest więcej mężczyzn niż kobiet. Na platformie spotkać można także profile fałszywe, co niestety jest bolączką wielu serwisów internetowych. Operator strony dokłada starań, by jak najszybciej eliminować wszelkie konta fałszywe. Wadą serwisu jest również fakt, że większość użytkowników chętniej spotyka się na seks-czacie, niż na prawdziwych randkach w realu.

Czy warto zarejestrować się na stronie DojrzaleRandkowanie.com?

Platforma DojrzaleRandkowanie.com ma tysiące użytkowników, co zwiększa szansę na znalezienie potencjalnego partnera lub partnerki do gorącego czata lub pikantnych ranek na żywo. Dzięki darmowej rejestracji można przekonać się, jak funkcjonuje storna. Twórcy portalu przekonują, że pierwszą relację można nawiązać już w tydzień. Już teraz możesz się o tym przekonać, zakładając swój profil na platformie.


Dojrzalerandkowanie.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Dojrzalerandkowanie.com.

Odwiedź Dojrzalerandkowanie.com

Napisz recenzję