Czym jest i do czego służy strona CasualRandki.pl?

Serwis CasualRandki.pl to nowoczesna platforma, która służy nawiązywaniu relacji w sieci. To miejsce, w którym kobiety i mężczyźni mogą poznać się i stworzyć relacje o dowolnym charakterze – niezależnie od tego czy jest to romans, długotrwały związek, czy przyjaźń z nutką namiętności. Platforma odznacza się przejrzystym wyglądem, ciekawymi funkcjami i jest dostępna dla wszystkich dorosłych użytkowników sieci. Rejestracja na stronie jest darmowa, jednak by skorzystać ze wszystkich funkcji w niej dostępnych, mężczyźni muszą ulepszyć swoje profile do płatnego członkostwa. Jak to zrobić i dlaczego warto skorzystać z portalu CasualRandki.pl? Sprawdź poniżej i przeczytaj krótki przewodnik, który krok po kroku wyjaśnia proces rejestracji.

Łatwość rejestracji na CasualRandki.pl

Tym, co warto od razu podkreślić, jest fakt, że rejestracja w serwisie CasualRandki.pl jest nie tylko bezpłatna, ale również bardzo prosta. To zaledwie kilka kroków dzieli Cię od tego, by dołączyć do wielotysięcznej społeczności platformy. Jedynym warunkiem jest zapoznanie się z polityką prywatności, regulaminem strony, a także zasadami, dotyczącymi plików cookies, co użytkownik potwierdza, zaznaczając stosowne pole. Ale jak dokładnie się zarejestrować? Nie trzeba tu skomplikowanych akcji i podawania wrażliwych danych. Wystarczy wejść na stronę CasualRandki.pl i w oknie służącym rejestracji, zaznaczyć swoją płeć oraz płeć użytkownika, którego poszukujemy. Podajemy także swoją datę urodzenia, co jest bardzo istotne z punktu widzenia potwierdzenia pełnoletności osób, które korzystają z serwisu. Platforma przeznaczona jest tylko dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat, a podawanie fałszywych danych jest zabronione.

Wszystko to w trosce o użytkowników serwisu. Kiedy już podasz datę urodzenia, podajesz swój aktualny adres e-mail. W kolejnym kroku musisz zaznaczyć, że zapoznałeś się ze wskazanymi przez operatora dokumentami i kliknąć przycisk „dołącz teraz”. Wtedy już tylko kilka chwil dzieli Cię od dołączenia do grona użytkowników serwisu CasualRandki.pl. Teraz przejdź na swoją skrzynkę mailową i potwierdź, że to właśnie Ty próbujesz założyć konto. Na podany adres mailowy przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kliknij go – i gotowe. Teraz przejdź na stronę serwisu, postępując zgodnie z instrukcjami, zawartymi w wiadomości mailowej. Klikając automatycznie aktywujesz profil. Możesz przystąpić już do uzupełnienia dalszych informacji na swój temat. I gotowe!

Ile kosztuje rozszerzenie konta do płatnej wersji i dlaczego warto to zrobić?

Korzystanie z płatnego profilu na stronie CasualRandki.pl nie wiąże się z wygórowanymi opłatami. Ich wysokość jest bardzo konkurencyjna w stosunku do podobnych stron w sieci. A teraz konkrety: ile dokładnie to kosztuje? Wszystko zależy od tego, na jak długi okres zdecydujesz się wykupić płatną usługę. Standardem jest, że im dłużej korzystasz, tym niższe w skali miesiąca są Twoje opłaty. Na przykład decydując się na wykupienie abonamenty na cały rok jednorazowo, zapłacisz 299,88 zł, a decydując się na  wykupowanie płatnej subskrypcji miesiąc po miesiącu, koszt ten wyniesie aż 478,8 zł. To blisko 170 zł więcej. W tej cenie uzyskałbyś dodatkową subskrypcję półroczną. Oczywiście wybór czasu obowiązywania pakietu zależy od preferencji użytkownika. Można na przykład zdecydować się na miesiąc próbny, a dopiero po nim wykupić usługę na dłuższy okres. Co ważne, zakres pakietów zależny jest od metody płatności. Płacić można więc kartą kredytową, przelewem tradycyjnym, a także płatnością SMS-ową. Zgodnie z cennikiem usług wygląda to następująco.

W przypadku kart kredytowych:

 39,90 zł za 1 miesiąc,
 104,70 zł za 3 miesiące,
 179,40 zł za 6 miesięcy i
 299,88 zł za rok.

W przypadku płatności przelewem bankowym do wyboru są dwa pakiety:

 180 zł za 6 miesięcy,
 300 zł za rok.

A w przypadku płatności SMS-owej możliwa jest jedynie miesięczna subskrypcja. Ale dlaczego właściwie warto skorzystać z opcji płatnej? Przede wszystkim dlatego, że daje ona znacznie więcej możliwości na nawiązanie znajomości z interesującymi nas osobami. W przypadku wersji darmowej ograniczone są możliwości kontaktu z osobami obecnymi w serwisie. Co ważne, tylko użytkownicy płatnej wersji otrzymują indywidualnie dobrane propozycje potencjalnych partnerów, uzyskane dzięki analizie testu osobowości, który został wykonany na początku. Takie działanie pozwala osiągnąć dużą zgodność pomiędzy poszczególnymi użytkownikami, odpowiadającą ich preferencjom, a także pod względem charakterologicznym, czy też związanym z wyglądem, nałogami, czy sytuacja życiową.

Najważniejsze plusy i minusy serwisu CasualRandki.pl

Zalet lplatformy CadualRandki jest bardzo wiele. Przede wszystkim jest to bardzo dobrze zbudowana, łatwa w obsłudze strona. Założenie profilu trwa zaledwie kilka minut i jest bezpłatne. Dzięki temu można dobrze poznać funkcjonowanie strony, zanim zdecydujemy się na płatną subskrypcję. Ważną sprawą jest bardzo duża liczba użytkowników. To sprawia, że szanse na odnalezienie drugiej połówki znacznie rosną. Za każdym razem, kiedy logujesz się do serwisu, widzisz, ilu użytkowników jest zalogowanych w danym momencie. Co więcej, serwis cechuje dobry balans kobiet i mężczyzn. Zdecydowanie najważniejszą zaletą platformy jest dobór par oparty na zaawansowanym, naukowo opracowanym teście osobowości. A jakie są wady strony? To m.in. obecność nielicznych profili fałszywych, a także nieznaczna przewaga mężczyzn niż kobiet. Twórcy serwisu dokładają starań, by te mankamenty niwelować w trosce o jak największą satysfakcję swoich użytkowników.

Dlaczego warto zarejestrować się na CasualRanndki.pl?

Przede wszystkim, jest to jeden z niewielu serwisów, które oferują dobór par w oparciu o naukowo opracowany test osobowości. To sprawia, że szanse na znalezienie partnera są o wiele wyższe. Już teraz możesz sprawdzić, jak działa strona. Wejdź na CasualRandki.pl i bezpłatnie załóż swój profil!


CasualRandki.pl Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o CasualRandki.pl.

Odwiedź CasualRandki.pl

Napisz recenzję