SexKontakty.com

Czym jest serwis Sexkontakty.com i dla kogo został stworzony?

Strona Sexkontakty.com to portal, w którym każdy, kto szuka szybkiej, gorącej randki, znajdzie coś dla siebie. Portal ten powstał specjalnie z myślą o wszystkich mężczyznach i kobietach, którzy mają ochotę na niezobowiązujące kontakty – nie tylko w sieci, ale i w realu. Rejestracja w serwisie jest darmowa, ale aby korzystać ze wszystkich funkcji i rozwiązań, oferowanych na stronie, warto jest rozszerzyć swój profil na konto płatne. Znajdziesz w nim dostęp do rozwiązań niedostępnych dla darmowych członków. Co ważne, nie musisz od razu decydować o założeniu płatnego członkostwa – możesz to zrobić po darmowej rejestracji i dopiero wtedy, gdy przekonasz się, jak funkcjonuje strona i poznasz jej możliwości.

Sexkontakty.com to największy polski portal randkowy dla dorosłych, z którego każdego dnia aktywnie korzystają tysiące użytkowników. Wchodząc na główną stronę portalu, znajdziesz dokładne informacje o tym, ile osób aktualnie jest w serwisie i dowiesz się, ile z nich to mężczyźni, ile kobiety.

Jak założyć konto na stronie Sexkontakty.com?

Aby maksymalnie ułatwić użytkownikom korzystanie z platformy Sexkontakty.com wszelkie czynności, związane z założeniem bezpłatnego konta, są ograniczone do minimum. W praktyce rejestracja zajmuje kilka chwil. Jak to zrobić? To bardzo łatwe. Na stronie głównej musisz odnaleźć okno z hasłem „Bezpłatne kontakty z napalonymi kobietami”. Tam też zaznaczasz, jaka jest Twoja płeć. Wystarczy, że klikniesz w odpowiednią ikonkę. Następnie klikasz „dalej” i wybierasz, kogo chcesz poznać. Ten drugi krok wygląda tak samo, jak pierwszy. Ostatni etap to podanie swojego adresu e-mailowego. Pamiętaj, by był to adres, z którego aktywnie korzystasz. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami od właścicieli serwisu. Kiedy wpiszesz e maila, na dany adres wysłany zostanie specjalnie wygenerowany link aktywacyjny, z pomocą którego przejdziesz do dalszego etapu bezpłatnej rejestracji – m.in. będziesz mógł/mogła dodać zdjęcia oraz szczegółowe informacje o sobie. Zwróć uwagę na to, że im więcej o sobie napiszesz, tym większą masz szansę na nawiązanie satysfakcjonującej znajomości w serwisie Sexkontakty.com. Pamiętaj jednak, by podawać informacje zgodne z prawdą – tego przecież oczekujesz pewnością od innych użytkowników. W szczególności dotyczy to informacji, takich jak wiek, płeć itp.

Ile kosztuje korzystanie z płatnego konta w portalu Sexkontakty.com?

Decydując się na wykupienie płatnego profilu na Sexkontakty.com do wyboru mamy trzy opcje płatności: kartę kredytową, przelew bankowy oraz SMS. Zależnie od tego, którą z metod wybierzemy, inaczej kalkulować się będą płatności.

Wysokość opłaty za członkostwo uzależniona jest od okresu, na który to członkostwo wykupujemy, przy czym im dłuższy czas chcemy z niego korzystać, tym taniej w skali miesiąca koszt użytkowania jest niższy. Na przykład opłata za jeden miesiąc wynosi 39,90 zł a na rok 299,88 zł, jednak wykupowanie członkostwa przez rok na każdy miesiąc osobno, to już wydatek rzędu 478,80 zł! To blisko 180 zł więcej, dlatego jeśli chcemy korzystać z serwisu w wersji płatnej dłużej, to dobrze jest od razu skorzystać z rozliczenia na dłuższy okres. Można także sprawdzić, jak to wszystko działa, kupując płatną usługę na miesiąc lub trzy – i wówczas, kiedy przekonamy się, że strona naprawdę nam odpowiada, zdecydować na abonament 12-miesięczny. Powyższa kalkulacja dotyczy osób, które dokonują płatności kartą kredytową. Wówczas cennik jest następujący: 

 39,90 zł za 1 miesiąc,
 104,70 zł za 3 miesiące,
 179,40 zł za 6 miesięcy i
 299,88 zł za rok.

Nieco inaczej wysokość płatności wygląda w przypadku rozliczenia przelewem. Wtedy można wykupić konto premium na 6 miesięcy lub 12 miesięcy. Kosztuje to odpowiednio 180 oraz 300 zł.

W przypadku płatności poprzez SMS możemy skorzystać z okresu na jeden miesiąc i zapłacimy za to 39,90 zł.

Po wykupieniu usługi na dłuższy okres, opłaty są pobierane automatycznie do czasu pisemnej rezygnacji z usługi, wysłanej w terminie minimalnie 7 dni przed ukończeniem członkostwa.

Jakie są plusy i minusy strony Sexkontakty.com?

Jak każdy serwis randkowy dla dorosłych, także i ten ma swoje plusy i minusy. Tych pierwszych jest zdecydowanie więcej, o czym najlepiej świadczy stale rosnąca liczba użytkowników strony. A o jakich zaletach mowa? Przede wszystkim bardzo dobrze opracowany serwis, łatwość założenia profilu i możliwość skorzystania z darmowego członkostwa. Platforma jest prowadzona przez doświadczonego właściciela, który doskonale rozumie potrzeby wszystkich użytkowników i stale wychodzi do nich z propozycjami nowych funkcji i rozwiązań, dzięki którym satysfakcja użytkowników jest jeszcze większa. Poza tym, samo założenie konta i korzystanie ze strony jest niezwykle proste.

Jakie są inne plusy serwisu Sexkontakty.com? Z pewnością duża liczba użytkowników, którzy aktywnie korzystają ze strony. A każdego dnia przybywa 1000 kolejnych osób, spragnionych seks kontaktów w sieci i na żywo! Czy może być lepsza gwarancja udanego gorącego spotkania?

Tym, co jest niezwykle ważne, jest troska właścicieli serwisu o to, by profile użytkowników były realne. Każdego dnia kontrolowane są nowo tworzone konta, by wykluczyć tworzenie fałszywych użytkowników. Wszystkie damskie profile są sprawdzane. A jakie są minusy? Jest ich kilka. M.in. więcej mężczyzn, niż kobiet, a także istnienie profili fałszywych, czego nigdy nie da się w zupełności wyeliminować.

Czy warto zarejestrować się w serwisie Sexkontakty.com?

Sexkontakty.com to nowoczesna platforma dla osób, które chcą nawiązać interesujące znajomości. Jest to bardzo dobrze funkcjonująca strona z wieloma tysiącami użytkowników, dzięki której miłość, romans lub gorące schadzki odnalazło już wielu zadowolonych internautów. Możesz być jednym z nich.


SexKontakty.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o SexKontakty.com.

Odwiedź SexKontakty.com

Napisz recenzję