Czy wiedziałaś(eś) o tym?

Czy wiedziałaś(eś) o tym?

Czy wiedziałaś(eś) o tym?
June 14, 2023

Co zachęca kobiety do seksu?

Romantyczna muzyka, świece, zapach kadzidła to najpopularniejsze metody, które wprowadzają partnerkę w nastrój do seksu, ale czy jedyne? Jak pokazała jedna z ankiet brytyjskiej marki Mecca kobiety wolą czystą pościel niż romantyczne kolacje.

Zapytano 2000 kobiet i mężczyzn o to, co sprawia, że mają ochotę na seks. Okazuje się, że po zrzuceniu wagi, rzeczą, która sprawia, że kobieta ma ochotę na seks jest czysta pościel. Odpowiedź ta znalazła się wyżej niż ładny makijaż, gorąca kąpiel czy nowa fryzura). Interesujące było to, że na liście rzeczy, które podniecają mężczyzn znalazło się (na 10 miejscu) sprzątanie. Według Tracey Cox nie jest to zaskoczenie, ponieważ mężczyźni nie traktują sprzątania, jako obowiązek domowy, ale jako pewne osiągnięcie, za które należy się nagroda – sex.

To powinno też Cię zainteresować: „Poliamoria”

Dmuchana lalka w kosmosie!

Pierwsza dmuchana lalka o imieniu Missy została wysłana w kosmos niedaleko jesiora Tahoe w stanie Kalifornia przez jednego z największych na świecie dystrybutora zabawek dla dorosłych CNV.com Inc. Z pomocą balonu lalka wzniosła się ponad 100.000 stóp nad ziemię, a wznosiła się z szybkością 1400 stóp na minutę. Na szczęście Missy może osiągnąć wiele, ponieważ jej gorące ciało odporne jest na wysokie temperatury, ciśnienie i promieniowanie. Materiał, z którego wykonana jest lalka, wytrzyma nawet spadek temperatury do -21º C. Promieniowanie kosmiczne jest blisko 100 razy mocniejsze niż na ziemi, a ciśnienie jest mniejsze niż jeden procent niż ciśnienie na ziemi, a mimo to Missy ma się dobrze.

Niestety, lalka na wysokości 102000 stóp zaczęła spadać na ziemię… Rozpadła się na kawałki gdzieś nad pustynią Nevada. Cóż próba nieudana, kolejne dmuchane lalki mogą podjąć wyzwanie.

To powinno też Cię zainteresować: Pocałunek – sposób na udany dzień

Dziwne wynalazki XXI wieku

Roboty szturmem wchodzą w nasze życie. Również te erotyczne. Robot do masturbacji to jedno z tych urządzeń, które z pewnością możemy zaliczyć do dziwnych wynalazków XXI wieku.

W Japonii zadebiutował wirtualny sex symulator. VR Tenga to efekt współpracy dwóch firm Tenga i Oculus VR. TR Venga został zaprezentowany na Oculus Rift game jam in Tokio i mimo intrygującego pomysłu, zaledwie kilka osób było nim podekscytowanych. Jak to działa? Użytkownik (mężczyzna) wkłada swojego penisa do urządzenia, a następnie maszyna porusza się tak, jak to jest wymagane przy tej czynności. Podczas stymulacji mężczyzna może oglądać wirtualną stymulację – prawdopodobnie zdjęcia gorących dziewczyn.

Odwiedzający pytania o nowy wynalazek byli dość sceptyczni. Zaledwie 18 procent wierzy, że takie roboty będą dostępne na rynku do 2030 roku, a jedynie 9 procent przyznało, że mogłoby uprawiać seks z robotem. Skąd tyle wątpliwości? Po pierwsze rodzi się pytanie, jak ustawić robota, żeby i jemu i użytkownikowi było wygodnie? Czy symulacja będzie dostosowana do personalnych potrzeb mężczyzny? Każdy przecież lubi to inaczej…I czy stymulacja będzie na tyle przyjemna, że z łatwością zapomnimy, że do orgazmu doprowadza nas robot (a może nie ma to znaczenia?). A poza tym, jeśli ktoś nakryje cię z robotem, jak to wytłumaczysz?

Napisz odpowiedź