Pani gadżet w łóżku

Pani gadżet w łóżku

Pani gadżet w łóżku
June 6, 2023

Prawdziwa kobieta musi być zadbana, zabawna, inteligentna i kreatywna… w łóżku. Jeśli umie połączyć to wszystko możliwe, że stanie się ideałem. Nie oszukujmy się, to, co dla jednego jest zaletą dla innego może być wadą. Dlatego też kreatywność i umiejętność dopasowania się do sytuacji jest bardzo ważna. Tak w życiu, jak i w sypialni.

Coraz bardziej popularne stają się różnego rodzaju gadżety, które urozmaicają życie łóżkowe partnerów

Wibrator, kajdanki, czy kulki analne, to najbardziej popularne zabawki dla dorosłych. Jeśli jednak nie chcemy bądź nie możemy pozwolić sobie na zakupu (często dość kosztownego) warto zainteresować się sposobami na „domowe” gadżety, które w łóżku sprawią się równie dobrze.

Po pierwsze nastrój

Nie każdy lubi świeczki, róże i czekoladę, ale chyba każdy lubi czuć się wyjątkowo. Jeśli ten wieczór ma być udany, warto go w jakiś sposób odróżnić od pozostałych. Intensywna szminka na ustach, seksowna bielizna czy po prostu kolacja we dwoje. Pomysłów jest mnóstwo i nie zawsze musi to być przebieranie się za seksownego króliczka, można niezobowiązująco przejść w seksownej bieliźnie obok mężczyzny, podać kolację inaczej niż zawsze, uśmiechnąć się błogo i jak gdyby nigdy nic upuścić łyżeczkę na podłogę. Codzienne czynności mogą być seksowne wystarczy tylko uwierzyć we własną kobiecość. A w sypialni nie zapomnieć o dobrym nastroju i innych (niekoniecznie kupionych w seks shopie) zabawkach.

Wibrator, kajdanki są dobre, ale jeśli och chwilowo nie mamy, a chcemy urozmaicić nasze życie seksualne możemy wykorzystać to, co mamy w domu. Niezastąpione są owoce, bita śmietana, Nuttella, szampan, czy kostki lodu. Wszystko co nam przyjdzie na myśl może być ciekawie wykorzystane. Potrzeba tylko trochę inwencji, chęci i odwagi.

Napisz odpowiedź