eDarling.pl

Czym jest eDarling.pl?

eDarling.pl to serwis dla osób, które szukają miłości w sieci. To tu kobiety i mężczyźni spotykają się, by znaleźć potencjalnego partnera i szansę na trwały i silny związek – być może na całe życie. Nie jest to strona skierowana dla osób poszukujących przelotnych romansów, a jej domeną jest bycie portalem „dla singli z aspiracjami”. Jest to miejsce, w którym dopasowanie potencjalnych partnerów odbywa się z pomocą naukowo opracowanego testu osobowości, który gwarantuje najlepszy dobór partnerski.

eDarling to platforma działająca już od wielu lat w kilkudziesięciu krajach na świecie. Co ważne, istnieje możliwość obsługiwania strony w wielu językach. Wszystko to sprawia, że z eDarling korzysta już ponad 14 milionów użytkowników z wielu krajów na świecie.

Jak korzystać z eDarling?

Aby korzystać w pełni z możliwości eDarling, oczywiście najpierw należy się w serwisie zarejestrować. Jest to niezwykle prosta czynność, zajmująca nie więcej niż kilka minut. Jak to zrobić? Na głównej stronie portalu należy odnaleźć małe okienko z czerwonym przyciskiem „zarejestruj się”. Kolejny krok to podanie płci oraz wybranie osób, których chce się szukać na portalu: kobiet lub mężczyzn. Następnie należy kliknąć czerwony przycisk, a pojawi się kolejne okienko w prośbą o podanie aktualnego adresu e-mail oraz ustalenie hasła do profilu. W następnej kolejności należy zalogować się na pocztę i potwierdzić, że to właśnie my próbujemy na dany e-mail założyć konto w serwisie eDarling. To bardzo prosta rejestracja!

Kiedy już przejdziemy przez proces wstępnej rejestracji, możemy wejść na portal za pomocą linku z maila lub po prostu wybrać opcję logowania na stronie platformy. Wtedy też możemy uzupełnić wszystko swoje dane, dodać zdjęcia itp. To bardzo ważne, by informacje były wiarygodne i zgodne z prawdą, ponieważ właśnie to jest kluczowy czynnik w sukcesie dopasowania osób, których poszukujesz.

„Szczerze wypełnij swój profil, postaraj się odpowiedzieć na każde pytanie. Im więcej o sobie napiszesz, tym łatwiej będzie innym znaleźć pretekst, aby wysłać Ci wiadomość. Nie zapomnij o dodaniu zdjęcia, na którym się uśmiechasz! Uśmiechnięty singiel to atrakcyjny singiel!” – czytamy w serwisie. Kieruj się tą wskazówką, a szybko znajdziesz wielką miłość. Tym, co odróżnia eDarling o wielu innych portali o charakterze matrymonialnym, jest fakt, że szukając interesujących Cię profili nie możesz korzystać z filtrów i z uzyskanej w ten sposób listy wybierać odpowiadających Ci osób. Zamiast tego, każdego dnia dostajesz listę osób dopasowanych przez system zgodnie z Twoim profilem osobowościowym i charakterologicznym, uzyskanym dzięki wykonaniu testu osobowości. Mają listę swoich dopasowani możesz swobodnie wybrać z niej interesujące Cię osoby. Dzięki temu wciąż masz swobodę w wybraniu potencjalnych kandydatów do związku, a jednak osoby te są już dopasowane do Twojego profilu. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia znalezienie wielkiej miłości i użytkownika, z którym szanse na trwały związek są największe.

Nie tylko propozycje potencjalnych partnerów. Co jeszcze znajdziesz na eDarling?

Każdy z użytkowników eDarling doskonale wie, że nie jest to jedynie platforma, na której można przeglądać profile użytkowników. To także olbrzymia baza porad i wiedzy na tematy związkowe, ale nie tylko. Wszystkie osoby, zainteresowane randkami w sieci, mogą dowiedzieć się na przykład, po czym poznać dobrą platformę matrymonialną, albo od czego zacząć poszukiwanie miłości w sieci. Nie mogło także zabraknąć historii miłosnych osób, które poznały się właśnie dzięki eDarling. Jeśli chcesz to nich dołączyć, już dziś sprawdź, czym jest eDarling i zarejestruj się już dziś.

eDarling w wersji mobilnej

Tym, na co warto zwrócić uwagę, jest aplikacja mobilna serwisu. To wyróżniający i ważny detal, bo pozwala szukać miłości w każdej wolnej chwili. Już nie trzeba siadać do laptopa, żeby móc przeglądać swój profil w eDarling i wybierać osoby z listy poleconych. Można to robić wygodnie z poziomu swojego telefonu. To niezwykle proste i przydatne rozwiązanie.

Ile kosztuje korzystanie z eDarling?

Tym, co trzeba podkreślić, jest fakt, iż rejestracja w serwisie, założenie profilu, a także wykonanie testu osobowości, to rozwiązania oferowane użytkownikom za darmo. Jest jednak możliwość korzystania z płatnego członkostwa premium. Różnic między podstawowym, darmowym członkostwem a członkostwem premium jest wiele. Mając płatne konto masz m.in. nieograniczony dostęp do wszystkich zdjęć oraz nieograniczoną komunikację z innymi użytkownikami. Możesz sprawdzić, kto odwiedza Twój profil, a także dostawać potwierdzenia przeczytanych wiadomości. Członkostwo premium w eDarling można wykupić w formie pakietów na określony czas: 3, 6 lub 12 miesięcy. Koszt to odpowiednio: 74, 90/miesiąc, 49,90/miesiąc oraz 39,90za miesiąc.

Jakie są plusy i minusy portalu eDarling?

Jest wiele plusów tej platformy. Są to m.in. ogromna liczba użytkowników, co zdecydowanie zwiększa szanse na znalezienie miłości, świetnie założona i funkcjonująca strona, a także bardzo duża historia serwisu, który cieszy się mnóstwem pozytywnych opinii. Jakie minusy ma eDarling? Przede wszystkim jest to większa liczba profili męskich niż żeńskich, a także ryzyko trafienia na profil fałszywy. Choć twórcy strony przekonują, że profile są sprawdzone w 100 procentach, to jednak może się zdarzyć, ze natrafimy na nieprawdziwe konto. Mimo wszystko, rozważając to, czy warto się zarejestrować na eDarling, jeśli szuka się prawdziwej miłości, to trzeba przyznać, że z pewnością tak.


eDarling.pl Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o eDarling.pl.

Odwiedź eDarling.pl

Napisz recenzję