Czym jest serwis Erodate.pl i dla kogo został stworzony?

Platforma Erodate.pl powstała specjalnie po to, by ułatwić internautom poszukiwanie gorących seks-randek. Jest to serwis przeznaczony dla każdego dorosłego użytkownika sieci, który szuka partnera lub partnerki do niezobowiązujących spotkań na żywo. To tu kobiety i mężczyźni mogą znaleźć seksualną relację bez zobowiązań. Jest to jedna z największych stron seks-randkowych w polskiej sieci, która skupia ponad 1,6 miliona użytkowników z całej Polski. Serwis dokłada starań, by wszystkie profile osób w portalu były weryfikowane, dlatego w Erodate.pl masz pewność, że szybko znajdziesz osobę spragnioną gorącej schadzki. Sprawdź już teraz, jak to działa, jakie są plusy i minusy strony oraz dlaczego warto z niej skorzystać.

Erodate.pl – podstawowe informacje

Platforma Erodate.pl cechuje się przejrzystym, czytelnym designem i łatwą obsługą. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna, a konto założyć może każdy dorosły użytkownik sieci. Twórcy strony oddają do dyspozycji użytkowników liczne funkcje, dzięki którem poznanie osoby zainteresowanej gorącą schadzką stanie się niezwykle proste. Są to na przykład możliwość wysyłania wiadomości, czat wideo, forum dyskusyjne i nie tylko. Niezwykle przydatnym rozwiązaniem jest możliwość określania lokalizacji Twojej potencjalnej randki. Dzięki temu niezależnie od tego czy jesteś w Warszawie, Toruniu, czy Łodzi, szybko znajdziesz gorący seks na jedną noc.

Rejestracja w serwisie Erodate.pl jest bezpłatna, ale istnieje też możliwość wykupienia płatnego konta VIP, które znacznie poszerza zakres funkcji, dostępnych dla użytkownika, a tym samym ułatwia znalezienia partnera bądź partnerki, chętnych na niezobowiązujący seks. Co ważne, w odróżnieniu od innych serwisów seks-randkowych, na Erodate.pl rejestrować się mogą nie tylko mężczyźni i kobiety, ale także… pary! Daje to olbrzymie możliwości nawiązywania erotycznych relacji, wymiany partnerów i bogatych form seksu nie tylko we dwójkę.

Platforma Erodate.pl

Jak się zarejestrować na Erodate.pl?

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta. Wejdź na stronę www.erodate.pl i znajdź okienko rejestracji na głównej stronie pod hasłem „Zarejestruj się za darmo!”. Z pól poniżej wybierz czy jesteś kobietą, mężczyzną, czy też zakładasz konto dla pary. W kolejnym etapie musisz z zaznaczyć kogo szukasz: kobiety, mężczyzny, a może pary. Ostatni etap to określenie swojego wieku, a jeśli zakładane konto jest profilem pary, to również podanie daty urodzenia drugiej osoby. Ostatni krok to oczywiście podanie adresu e-mail do korespondencji. W przypadku par wystarczy podać tylko jeden adres. Na ten e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny z informacjami, dotyczącymi rejestracji w serwisie. Dobrze jest korzystać z konta mailowego regularnie używanego, by nie zagubić żądnej korespondencji serwisu czy powiadomień, jeśli je aktywujemy. Kiedy potwierdzenie rejestracji pojawi się na podanym e-mailu, należy postępować zgodnie z informacjami, zawartymi w treści. Kliknięcie w link podany w wiadomości oznacza aktywacje profilu, natomiast sama rejestracja jest potwierdzeniem, że użytkownik zapoznał się z polityką serwisu oraz regulaminem. W szczególności potwierdza, że jest osobą pełnoletnią.

Profil darmowy i płatny – jakie są różnice?

W porównaniu do podobnych serwisów w sieci darmowe konto w Erodate.pl daje użytkownikowi całkiem duży zakres funkcji, dostępnych bezpłatnie. Są to m.in. przeglądanie zdjęć publicznych oraz profili użytkowników serwisu, wysyłanie wiadomości, a także możliwość pisania na forum. Z kolei użytkownicy, który wykupili pakiet VIP, maja do dyspozycji znacznie więcej opcji. Po pierwsze znacznie wzrasta ich widoczność w serwisie, ponieważ zostają oznaczeni znaczkiem VIP, a ich profile zawsze pojawiają się w górnych wynikach poszukiwania. Poza poprawą widoczności dostępne są także funkcje, które pozwalają ukryć się przed konkretnymi osobami i profilami. Mogą zatem ukryć czas ostatniej wizyty, reakcje, czy też status dostępności. Mogą też przeglądać profile całkowicie anonimowo oraz robić sobie notatki o danym profilu. Inna funkcja jest ograniczanie kontaktu ze strony wybranych osób, a także powiadomienia o logowaniu interesujących nas osób. Jak widać, różnic jest sporo i bezsprzecznie wykupienie pakietu VIP poszerz możliwości znalezienia gorącej randki w okolicy.

W trosce o komfort użytkowników operator serwisu Erodate.pl zapewnia użytkownikom kilka możliwości płatności: poprzez wysłanie wiadomości SMS, dokonanie przelewu bankowego lub wniesienie opłaty kartą kredytową. Opłata dokonana kartą kredytową po wygaśnięciu usługi będzie przedłużana automatycznie.

Platforma Erodate.pl

Jakie są plusy i minusy serwisu Erodate.pl?

Platforma Erodate.pl ma bardzo wiele plusów. Przede wszystkim jest to serwis bardzo popularny, skupiający duże grono użytkowników, co zwiększa szanse na znalezienie gorącej randki. Po drugie, jest łatwy w obsłudze, rejestracja jest darmowa, a bezpłatne konto daje użytkownikowi całkiem spory wachlarz możliwości poszukiwania partnera. Rejestracja jest bardzo prosta, a obsługa serwisu intuicyjna. Tym, co wrto podkreślić, jest responsywny charakter strony www, dzięki czemu łatwo można korzystać z niego na urządzeniach mobilnych. Olbrzymim plusem, na który uwagę zwraca wielu zadowolonych użytkowników Erodate.pl, jest możliwość wrzucania ostrych zdjęć i filmików. Nie ma także cenzury, jeśli chodzi o wiadomości, w których można również dzielić się gorącymi fotkami. Jest też kilka minusów – przede wszystkim większa liczba mężczyzn niż kobiet, a także obecność profili fałszywych. Należy jednak podkreślić, że twórcy serwisu dokładają wszelkich starań, by eliminować profile fejkowe.

Czy warto założyć konto na Erodate.pl?

Biorąc pod uwagę olbrzymią popularność strony Erodate.pl, należy zauważyć, że obecność w tym serwisie daje potencjalne możliwości do nawiązania seksualnych kontaktów z nieograniczoną liczbą użytkowników. Strona jest łatwa w użyciu, a dzięki licznym funkcjom ułatwia znalezienie partnera na gorącą schadzkę.


Erodate.pl Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Erodate.pl.

Odwiedź Erodate.pl

Napisz recenzję