Do kogo skierowany jest serwis Czasnaflirt.com?

Czasnaflirt.com to strona internetowa, przeznaczona dla wszystkich tych, którzy szukają w sieci flirtu, przyjaźni z benefitami oraz każdej innej formy znajomości. Jeśli szukasz romansu, przyjaźni, gorących seks-randek, albo po prostu wielkiej miłości, to znaczy, że platforma ta jest dla Ciebie! Już dziś możesz za darmo zarejestrować się i sprawdzić, jak to wszystko działa. Rejestracja jest darmowa, ale jeśli chcesz korzystać ze wszystkich funkcji, dostępnych dla użytkowników platformy, musisz rozszerzyć swoje członkostwo na konto płatne. Strona dostępna jest zarówno dla osób heteroseksualnych, jak i gejów oraz lesbijek – i nie tylko. Jak działa Czasnaflirt.com, jak się w nim zarejestrować i jak korzystać ze strony? Wszystkie informacje znajdziesz w naszym krótkim poradniku poniżej.

Czasnaflirt.com – rejestracja i pierwsze kroki na stronie

Rejestracja na platformie Czasnaflirt.com trwa zaledwie kilka chwil i nie wymaga od Ciebie podawania żadnych bardzo zaawansowanych danych. Jeśli chcesz się zarejestrować, wejdź na stronę główną portalu, a następnie podaj swoją płeć. Kolejny krok to wybór płci osoby, której szukasz. Następnie musisz już tylko podać adres mailowy, by otrzymać na niego maila z powiadomieniem o założeniu konta. Klikając w link aktywacyjny potwierdzasz założenie konta. W kolejnym kroku możesz przejść do uzupełnienia danych w swoim profilu. Wypełnij te informacje jak najbardziej szczegółowo i przede wszystkim – zgodnie z prawdą. Pamiętaj, że również Ty oczekujesz od innych użytkowników szczerych informacji na ich temat. To znacznie zwiększa Twoje szanse na znalezienie interesującej Cię osoby. Dodaj atrakcyjne zdjęcie, które przyciągnie osoby zainteresowane Twoim profilem. Dobrze jest też wymyślić ciekawą i łatwą do zapamiętania nazwę użytkownika, taką która pozwoli wyróżnić się spośród pozostałych osób.

Funkcje serwisu Czasnaflirt.com – jak korzystał ze strony?

Jednym z podstawowych rozwiązań jest wyszukiwarka, w której możesz poszukiwać profili w oparciu o różne kryteria, takie jak: wiek, płeć, osoby tylko ze zdjęciem lub tylko dostępne online. Istnieje także możliwość wyszukiwania profili w konkretnym regionie, pozwalające znaleźć osoby z danej okolicy.

Czasnaflirt.com pozwala także blokować użytkowników, z którymi nie chcemy się dłużej kontaktować.

Jedną z najważniejszych funkcji, dostępnych tylko dla użytkowników z płatną subskrypcją, jest czat na żywo 1:1.

Czy strona Czasnaflirt.com naprawdę jest bezpłatna?

Portal czasnaflirt.com umożliwia swoim użytkownikom funkcjonowanie w ramach bezpłatnego profilu, jak i członkostwa płatnego, przy czym tylko mając profil płatny o charakterze premium, można korzystać ze wszystkich funkcji, dostępnych w serwisie. W ramach członkostwa darmowego można przeglądać profile innych użytkowników oraz wypełnić swoje konto zdjęciami i informacjami o sobie. Można również wysyłać proste komunikaty do innych osób. Dopiero założenie płatnego konta pozwala na pełen kontakt z potencjalnym partnerem czy partnerką na flirt.

Płatne konto można wykupić na różne okresy – począwszy od jednego miesiąca, aż do roku. Najtańszy pakiet, czyli miesięczny, kosztuje już 39,90 złotych za miesiąc. Z kolei pakiet roczny to 299,88 zł. Im dłuższy pakietem, tym taniej w skali miesiąca wypada cała opłata. Warto wiedzieć, że wysokość cen pakietów może się zmienić w zależności od zmiany metody płatności. Na przykład przy opłacie kartą kredytową za konkretne okresy płatnego członkostwa zapłacimy odpowiednio:

  • 39,90 zł za 1 miesiąc,
  • 104,70 zł za 3 miesiące,
  • 179,40 zł za 6 miesięcy i
  • 299,88 zł za rok.

Inną dostępną metodą płatności jest przelew bankowy. Tu dostępne są dwa pakiety do wyboru: na 6 miesięcy za 180 zł oraz roczny – za 300 zł. Istnieje także możliwość dokonania płatności przez SMS, ale dotyczy ona tylko pakietów miesięcznych. W tym przypadku opłata wynosi również 39,90 zł za miesiąc.

Należy pamiętać, że w przypadku wybrania metody płatności kartą kredytową, opłaty pobierane są automatycznie. Aby przerwać członkostwo należy zgłosić pisemną rezygnację w terminie minimum 7 dni przed zakończeniem subskrypcji.

Jakie są plusy i minusy serwisu Czasnaflirt.com?

Czasnaflirt.com to doskonale znana strona w sieci, ciesząca się zaufaniem wielu tysięcy użytkowników – a każdego dnia przybywa nowych osób, poszukujących w sieci romansu, flirtu lub wielkiej miłości. To jeden z kluczowych plusów – im więcej użytkowników, tym więcej szans na znalezienie potencjalnego partnera, przyjaciela, czy osoby chętnej na flirt i niezobowiązujące znajomości. Nawiązywaniu relacji sprzyja prosta obsługa strony, jej przejrzystość oraz liczne przydatne i ciekawe rozwiązania, ułatwiające poznawanie nowych ludzi. Olbrzymią zaletą jest przejrzysty interfejs i łatwość poruszania się po platformie. Wystarczy prosta rejestracja i już można szukać interesujących nas osób, korzystając z wyszukiwarki. Wszystkie osoby, rejestrujące się na stronie Czasnaflirt.com pozostają anonimowe, a profile użytkowników dostępne są tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych uczestników. Co więcej, transfer danych jest bezpieczny – chroniony protokołem SSL.

W serwisie Czasnaflirt.com wszystkie żeńskie profile są weryfikowane, a każdego dnia rejestruje się tu ponad 1000 nowych użytkowników. Masz więc pewność, że właściwie każdego dnia natrafisz tu na nowe osoby, poszukujące flirtu, trwałego związku, czy erotycznej relacji.

Jakie są minusy portalu Czasnaflirt.com? Przede wszystkim obecność profili fałszywych oraz nierówny stosunek kobiet i mężczyzn – tych drugich zwykle jest więcej.

Czy warto zarejestrować się w serwisie Czasnaflirt.com?

Ponieważ rejestracja jest darmowa, nic nie ryzykujesz. Możesz w kilka chwil założyć swój profil i sprawdzić, jak poruszać się na stronie, jak korzystać z wyszukiwarki profili, a także sprawdzić potencjalnie interesujące Cię osoby. Operator strony zapewnia Ci anonimowość oraz bezpieczeństwo danych, więc nie musisz obawiać się, że ktoś odkryje Twoje konto. W razie znalezienia interesujących Cię profili, możesz wykupić na próbę płatną usługę, by bez ryzyka przetestować wszystkie funkcje, dostępne w serwisie. Jest bardzo prawdopodobne, że już w ciągu pierwszych kilku dni trafisz na osoby, które będziesz chciał poznać – a świadczą o tym pozytywne opinie użytkowników, dostępne na stronie.


Czasnaflirt.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Czasnaflirt.com.

Odwiedź Czasnaflirt.com

Napisz recenzję