CasualRandki.com

O czym jest strona CasualRandki.com i dla kogo została stworzona?

Serwis CasualRandki.com to wyróżniające się miejsce w sieci, w którym kobiety i mężczyźni spotykają się, by nawiązać relacje o zróżnicowanym charakterze, odpowiadającym ich potrzebom. Mogą to być zarówno romanse, seks randki online, erotyczne schadzki w realu, romantyczna miłość, przyjaźń, czy wreszcie zwykła znajomość dla tych, którzy szukają zwykłej rozmowy czy wsparcia w codziennych sprawach. To zdecydowanie wyróżniające się miejsce w sieci, w którym nowa znajomość jest tuż o krok. Co ważne, rejestracja jest bezpłatna. Dzięki temu możesz sprawdzić, jak wygląda i działa strona, a jeśli zechcesz skorzystać z jej wszystkich rozwiązań i funkcji, możesz przekształcić swoje konto w płatne członkostwo, które otwiera przed Tobą szereg możliwości. Sprawdź, jak to działa!

CasualRandki.com: rejestracja i pierwsze kroki w serwisie

Wystarczy wejść na stronę CasualRandki.com, by przekonać się, że rejestracja w serwisie jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka chwil. Aby założyć konto w oknie rejestracji podaj swój adres email oraz kliknij „dalej”. Na tym etapie zapoznaj się z regułami, które zawarte są w polityce prywatności oraz regulaminie działania serwisu. Klikając „dalej” potwierdzasz, że się z nimi zapoznałeś i je akceptujesz. Potwierdzasz także, że jesteś osobą pełnoletnią. Na podany przez Ciebie adres mailowy wysłana zostanie wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Znajdź ją w skrzynce odbiorczej i kliknij przycisk, potwierdzający założenie konta. Zostaniesz wtedy automatycznie przekierowany na stronę serwisu. Tam możesz zalogować się i od razu sprawdzić, jak wygląda strona CasualRandki.com. Serwis jest przejrzysty i prosty w obsłudze – bez problemu się w nim odnajdziesz.

Kolejny krok to uzupełnienie informacji w profilu. Dodaj zdjęcia oraz powiedz coś o sobie osobom, które trafią na Twój profil. Konto bezpłatne umożliwia m.in. przeglądanie profili użytkowników oraz uzupełnienie swojego profilu użytkownika – takich jak informacje o sobie oraz zdjęcia. Jeśli chcesz korzystać z bardziej rozszerzonych funkcji strony CasualRandki.com, wybierz wersję płatną. Sprawdź poniżej, ile to kosztuje i dlaczego warto z tego skorzystać.

Ile kosztuje płatna wersja serwisu CasualRandki.com?

Jeśli zdecydujesz się na wykupienie płatnej usługi na platformie CasualRandki.com, wówczas wybrać możesz jeden z kilku pakietów czasowych, które są zróżnicowane cenowo. Wybrać można pakiet miesięczny, kwartalny, półroczny oraz roczny. Kosztują one odpowiednio:

 39,90 zł za 1 miesiąc,
 104,70 zł za 3 miesiące,
 179,40 zł za 6 miesięcy i
 299,88 zł za rok.

Jak łatwo policzyć, najbardziej korzystna cenowo jest opcja konta premium na 12 miesięcy. Kosztuje ona zaledwie 24,99 zł w przeliczeniu na miesiąc, zamiast 39,90 w przypadku wykupienia usługi na najkrótszy okres. To blisko 15 złotych mniej. Z kolei w opcji półrocznej, koszt jednego miesiąca to 29,90 zł – czyli dokładnie 10 złotych mniej, niż wersja na jeden miesiąc. Mniej korzystnie, ale wciąż nieco taniej niż miesiąc użytkowania wypada pakiet na kwartał. Jeden miesiąc korzystania to 34,90 złotego, czyli o pięć złotych mniej. Jeśli zamierzamy korzystać z serwisu przez dłuższy czas, warto rozważyć dłuższy okres, by oszczędzić.

Dokonanie płatności za usługę płatnego konta na CasualRandki.com odbyć się może za pomocą karty kredytowej, poprzez przelew, lub za pomocą karty kredytowej. Wszystko po to, by zapewnić klientom jak najszersze możliwości dokonania płatności – dla ich wygody i komfortu.

Plusy i minusy strony CasualRandki.com

Serwisów internatowych, umożliwiających dorosłym użytkownikom poznawanie innych osób w celu różnorakich spotkań towarzyskich w realu oraz online, jest bardzo wiele. Dlatego też, jeśli chcesz łatwo i szybko nawiązać znajomość, wybierz taki serwis, który daje Ci gwarancję zapoznania. A dokładnie tak jest z platformą CasualRandki.com. Strona ta ma bardzo wiele zalet i wyróżnia się na tle innych podobnych portali. Przede wszystkim jest bardzo dobrze zbudowana – przejrzysta, łatwa w obsłudze i przyjazna użytkownikowi. Rejestracja jest bardzo prosta i nie wymaga wielkiego zaangażowania. Wszystko zrobisz w ciągu zaledwie kilku minut. Tym, co jest bardzo ważne w przypadku stron tego typu, jest liczba użytkowników. To oczywiste, że tam, gdzie jest ich więcej, jest dużo łatwiej o satysfakcjonującą znajomość. Co ważne, na CasualRandki.com jest niewielki odsetek profili fałszywych. To sprawa, na którą należy bardzo zwrócić uwagę, by mieć gwarancję kontaktów z realnymi użytkownikami. Platforma CasualRandki.com dba o to, by każdego dnia weryfikować prawdziwość zakładanych kont i użytkowników. Każdy kobiecy profil jest weryfikowany, a dziennie w serwisie przybywa ponad 1000 nowych użytkowników. Istotne jest także, że wszelkie Twoje dane, udostępnione w serwisie CasualRandki.com są bezpieczne. Strona realizuje zaawansowaną politykę prywatności, która ma zapewnić wszystkim użytkownikom komfort i bezpieczeństwo.

A jakie są minusy serwisu CasualRandki.com? Oczywiście jest kilka. Tak jak każdy portal z tak dużą liczbą nowych użytkowników, także i ten może zawierać profile fałszywe. Ważne jednak jest, że twórcy dokładają wszelkich starań, by regularnie usuwać wszelkie nieprawdziwe konta. Inną bolączką strony, która jest również charakterystyczna dla serwisów o tym charakterze, jest większa liczba męskich profili, niż profili żeńskich.

Czy warto skorzystać ze strony CasualRandki.com?

Platforma CasualRandki.com otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości poznawania osób w sieci. Rejetracja jest łatwa i szybka. Nie musisz od razu zakładać konta płatnego, dopiero kiedy w pełni przekonasz się, że warto. Już teraz załóż darmowy profil i sam poznaj plusy serwisu. Nic nie ryzykujesz!


CasualRandki.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o CasualRandki.com.

Odwiedź CasualRandki.com

Napisz recenzję