Czym jest Boonga.pl i dla kogo jest przeznaczona?

Boonga.pl to wyjątkowa strona internetowa w polskiej sieci, która powstała po to, by łączyć osoby zainteresowane seks spotkaniami na żywo i online, poznawaniem innych osób, flirtem na czacie, a nawet zakupem używanej bielizny. Platforma jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Cechuje się klasycznym, choć niezbyt wyszukanym designem. Przeznaczona jest ona wyłącznie dla osób pełnoletnich, a konto w niej może założyć każdy dorosły w zaledwie kilka chwil. Sprawdzamy, czym jest Boonga.pl, co można tam znaleźć, jak się zarejestrować i jak korzystać z tej platformy.

Jak założyć profil na Boonga.pl? Główne informacje o stronie

Boonga.pl

Wchodząc na www.boonga.pl od razu zauważysz, że serwis ma przejrzysty design, w którym łatwo odnajdzie się każdy, nawet początkujący użytkownik tego typu serwisów. Aby założyć konto wystarczy kliknąć przycisk „Moja Boonga”, a następnie wybrać opcję rejestracji. Wówczas wystarczy podać tylko kilka danych, służących do utworzenia konta. Są to: imię, płeć, data urodzenia, adres e-mail, a także hasło i miejscowość. Po chwili na pocztę przyjdzie mail potwierdzający założenie konta. Wtedy należy kliknąć link aktywacyjny – i gotowe. Od razu można przejść na portal i uzupełnić dane w swoim profilu. Warto pamiętać, że data urodzenia służy m.in. weryfikacji pełnoletniości użytkowników i tu powinna być zgodność ze stanem faktycznym. W przypadku na przykład imienia, wpisać możemy dowolnie wybrany przez nas pseudonim. Do czego służy Boonga.pl i jak korzystać z platformy?

Jedną z najważniejszych funkcji portalu jest możliwość dodawania seks anonsów. „Boonga to sex ogłoszenia lokalne osób gotowych na sex randki. Opublikuj bezpłatnie swoje sex anonse już teraz! – zachęcają twórcy serwisu. I rzeczywiście na platformie mamy możliwość dodawania i przeglądania lokalnych ogłoszeń od osób, które są zainteresowane nawiązywaniem znajomości o różnym charakterze. Jest pewne, że coś dla siebie znajdą zarówno osoby szukające jednorazowych gorących seks-spotkań, jak i ci, którzy chcą nawiązać trwałą relację z osobą o podobnych zapatrywaniach na życie.

Boonga.pl to strona, która działa przede wszystkim jak strona z anonsami, dlatego już w prawym górnym rogu znajduje się przycisk „Dodaj ogłoszenie”. Umożliwia on błyskawiczne dodanie swojego anonsu do dowolnej kategorii. Robi się to z poziomu tego samego formularza. Wystarczy wpisać tytuł, wybrać kategorię oraz podkategorię, a następnie dodać treść, mającą nie więcej niż 800 znaków. Kolejny etap to dodawanie zdjęć- które przyciągną uwagę i zilustrują treść naszego ogłoszenia. Ostatni etap, to określenie lokalizacji oraz uzupełnienie danych kontaktowych. Wszystko przebiega bardzo szybko i natychmiast po przesłaniu ogłoszenia do publikacji, jest ono widoczne w serwisie.

A w jakich kategoriach można publikować ogłoszenia? Listę kategorii znajdziemy już na samej górze strony – w przejrzystym menu, które umożliwia nam przeszukiwanie ogłoszeń. Wśród kategorii są: ogłoszenia towarzyskie, skok w bok, fantazje i fetysz, wakacyjny partner, BDSM, swingers, cybersex oraz handel, gdzie można sprzedawać różne przedmioty, na przykład zabawki erotyczne, czy nawet używaną bieliznę. Co ważne, dodawanie ogłoszeń jest w pełni darmowe – tak, jak funkcjonowanie całego portalu.

Jak poruszać się po serwisie Boonga.pl?

Boonga to sex

Platforma Boonga.pl cechuje się dużą przejrzystością i czytelnym menu. Najważniejszym narzędziem dla każdego użytkownika jest wyszukiwarka, dzięki której można znaleźć interesujących nas ludzi. Możesz wyszukiwać kobiety, mężczyzn lub pary. Jeśli chcesz, możesz szukać w całej Polsce, możesz też zawęzić poszukiwania do konkretnego miasta lub miejscowości. Możesz także przeszukiwać ogłoszenia z konkretnej kategorii lub wszystkie, które są dostępne w serwisie. Jakie są plusy i minusy strony Boonga.pl?

Boonga.pl to jedna z niewielu tego typu polskich stron internetowych, przeznaczonych dla osób dorosłych, zawierająca anonse erotyczne także z niszowych kategorii. Jest przejrzysta, łatwa w obsłudze. Jej zasadniczym plusem jest fakt, iż jest w pełni darmowa, a jedynym warunkiem rejestracji jest ukończone 18 lat.

Serwis ma proste menu, które sprawia, że łatwo odnaleźć to, czego się szuka. Jednak sam design platformy jest nieco przestarzały i mało atrakcyjny wizualnie. Kolejnym plusem jest łatwość dodawania ogłoszeń do każdej kategorii. Można to zrobić od razu z pulpitu, lub w poszczególnych zakładkach.

Na platformie Boonga.pl zarejestrowanych jest obecnie ponad 300 tysięcy użytkowników chętnych na gorące spotkanie i spełnienie swoich erotycznych fantazji. Jak informują twórcy serwisu, wszystkie ogłoszenia są weryfikowane a użytkownicy w 91% szukają randki bez zobowiązań. Tylko część osób myśli o nawiązaniu trwałej relacji.

Każdego dnia na Boonga.pl przybywa zarejestrowanych użytkowników, podobnie jak ogłoszeń. Możesz je przeglądać, korzystając z prostej wyszukiwarki, ale nie tylko. Na dole strony znaleźć możesz nazwy miast, a przy nich informację o liczbie ogłoszeń właśnie z tego miejsca. Dzięki temu od razu odnajdziesz to, czego szukasz.

Minusem, tak jak na każdej stronie tego typu, jest ryzyko obecności profili fałszywych. Na szczęście wielu użytkowników stara się na własną rękę potwierdzić prawdziwość swojego konta. Można to zrobić choćby publikując zdjęcie z kartką, na której jest data oraz nazwa platformy. Mankamentem serwisu jest także powtarzalność ogłoszeń – niektóre osoby tworzą kolejne ogłoszenia, zamiast aktualizować i/lub usuwać stare. Czy warto zarejestrować się na Boonga.pl? Jeśli szukasz sprawdzonego darmowego serwisu z anonsami dla dorosłych, to Boonga.pl z pewnością jest dla Ciebie. Każdego dnia znajdziesz tu dziesiątki nowych ogłoszeń – także tych z Twojej najbliższej okolicy.


Boonga.pl Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Boonga.pl.

Odwiedź Boonga.pl

Napisz recenzję