Czym jest Badoo.com/pl i do kogo adresowana jest ta strona?

Badoo.com/pl to polska wersja platformy randkowej Badoo.com dobrze znanej na całym świecie. To jedna z największych i najnowocześniejszych stron o charakterze randkowym i matrymonialnym, skupiająca użytkowników z całego świata. Serwis przeznaczony jest zarówno dla tych, którzy szukają przelotnego flirtu, dłuższego romansu, intensywnej namiętnej znajomości, jak i miłości na długie lata. Możesz tu poznać osoby ze swojego miasta, najbliższej okolicy, czy też z dowolnego miejsca w kraju.

Użytkowanie portalu jest niezwykle proste, a nawigacja intuicyjna, dlatego świetnie sprawdza się on w przypadku osób
dobrze obeznanych z siecią, jak i nowicjuszy – na przykład osób starszych, które dopiero od niedawna poznają tajniki internetowych portali randkowych. Badoo.com powstało w 2006 roku i od tamtej pory doczekało się już wielu wersji językowych. W Polsce Badoo.com/pl działa od dłuższego już czasu i cieszy się olbrzymią popularnością.

Jak zarejestrować się na Badoo.com/pl?

Jedną z olbrzymich zalet tego popularnego portalu, jest niezwykle łatwe zakładanie profilu. Wystarczy po prostu podać swój e-mail lub numer telefonu, stworzyć hasło, a następnie kliknąć przycisk „utwórz konto”. Przy podaniu maila dostaniemy informację z linkiem aktywacyjnym w wiadomości mailowej. Należy wtedy kliknąć link aktywacyjny, który przeniesie nas do nowo utworzonego konta. Wtedy możemy już wypełniać dane w naszym profilu, takie jak informacje o nas, czy zdjęcia. Co ważne, po zarejestrowaniu się w serwisie logowanie przebiega bardzo prosto. Można to zrobić na kilka sposobów. Nie trzeba koniecznie kolejny raz wpisywać loginu i hasła – można skorzystać z logowania za pośrednictwem Facebooka. Ta prosta opcja znacznie ułatwia korzystanie z portalu. Ponadto, skorzystać można z innych serwisów: logować się przez konto Google, MSN, czy Yandex.

Czym jest Badoo.com

Czy korzystanie z Badoo.com/pl jest bezpłatne?

W sieci jest wiele serwisów randkowych, które umożliwiają bezpłatne założenie konta i przeglądanie profili użytkowników. Jednak by móc się z nimi swobodnie kontaktować, należy ulepszyć swój profil do płatnego statusu premium. Podobnie jest z Badoo.com/pl, z tym że tu do dyspozycji mamy liczne funkcje, z których możemy korzystać za darmo. Istnieje jednak możliwość wykupienia konta o charakterze premium, co wiąże się z licznymi korzyściami.

Co daje konto premium na Badoo.com/pl i ile ono kosztuje?

Płatne konto daje nam dostęp do kilku przydatnych funkcji. Przede wszystkim możemy włączyć opcję anonimowego przeglądania profili innych użytkowników. Stajemy się wtedy niewidoczni i nikt nie może zauważyć, że go odwiedziliśmy i przeglądaliśmy jego zdjęcia. Ponadto, dowiemy się, kto nas polubił i kto dodał nas do ulubionych. Jednak tym, co zdecydowanie jest największym plusem konta premium, jest możliwość rozpoczęcia rozmowy z dowolnym użytkownikiem. Olbrzymią zaletą Badoo.com/pl jest łatwość dostępu do konta premium. Wystarczy na głównej stronie odnaleźć serduszko, pod którym znajduje się informacja, że służy ono do aktywacji konta płatnego. Klikamy je, następnie klikamy „aktywuj teraz” i wybieramy opcję zapłaty: do wyboru jest Pay Pal, SMS lub karta kredytowa.

Aktualnie dostępnych jest kilka pakietów premium:

Tygodniowy, w cenie 22 zł, miesięczny za 74 zł, 3-miesięczny za 175 zł, oraz opłata jednorazowa w wysokości 415 zł, dająca możliwość użytkowania konta premium bez ograniczeń. Jak łatwo policzyć, opłata jednorazowa może być najlepszą inwestycją dla osób, które chcą korzystać z dobrodziejstw serwisu regularnie przez dłuższy czas. Niespełna pięć miesięcy korzystania z Badoo.com/pl w wersji premium opłacanej co tydzień to niemal koszt opłaty jednorazowej z nielimitowanym dostępem.

Na jakiej zasadzie działa serwis Badoo.com/pl?

Zasady działania Badaoo.com/pl są niezwykle proste i bazują na informacjach, podanych przez użytkowników. Na tej podstawie przedstawiane są dopasowania. Jeśli dwie osoby, które zostały do siebie dopasowane, polubiły swój profil, wówczas mogą rozpocząć ze sobą konwersację. To od nich zależy, jak długo chcą ze sobą rozmawiać online i kiedy będą chciały spotkać się na żywo. Co ważne, abo podnieść swoją widoczność w serwisie dobrze jest zmaksymalizować swoją aktywność – na przykład poprzez polubienie większej liczby profili użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil. W ten sposób podnosimy swoją szansę na to, by znaleźć właściwą osobę.

Czym jest Badoo.com

Jakie są plusy i minusy Badoo.com/pl?

Badoo.com/pl cieszy się w Polsce dużą popularnością i licznymi pozytywnymi opiniami osób, którym udało się znaleźć poszukiwaną znajomość. Plusem portalu jest jego wielka popularność, która przekłada się na wyższe szanse na znalezienie odpowiedniej osoby. Ważnym dodatkiem jest aplikacja, z której można korzystać na Androidzie, jak i iOS. Rejestracja jest bardzo prosta, a portal daje użytkownikowi liczne przydatne funkcje. Tym, co istotne, są przejrzyste zasady dotyczące konta premium. Tym, na co warto zwrócić uwagę, jest bezpieczeństwo danych oraz dość restrykcyjna polityka w zakresie weryfikacji profili użytkowników. Dzięki temu do minimum ograniczona jest liczba fałszywych profili w serwisie. Te jednak istnieją, bo jest to nieuniknione w wirtualnym świecie. Pewnym mankamentem portalu jest także przewaga profili męskich.

Czy warto zarejestrować się na Badoo.com/pl?

Nie jest łatwo ocenić stronę, z której się nie korzystało, dlatego każdy, kto chce znaleźć w sieci miłość, romans, lub flirt, może skorzystać z darmowej rejestracji i funkcji na Badoo.com/pl. Wtedy przekonasz się, jak to działa. Co ważna, na starcie dostajesz od Badoo trzy dni w wersji premium, dzięki czemu nie ryzykujesz i nie płacisz za coś, czego nie znasz. Warto spróbować i się przekonać!


Badoo.com Recenzje

Nie mamy jeszcze żadnych opinii. Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi odwiedzającymi i napisz opinię o Badoo.com.

Odwiedź Badoo.com

Napisz recenzję